01.06. 2017

Helene’s TWIN PEAKS style cheat sheet in 10 easy steps

Kuna ma ei pidanud kunagi teesklema, et mulle Twin Peaks meeldib, ei pea ma see suvi kannatama ka kõikide fännide lakkamatut mölinat sellest, kui tuus on uus hooaeg. Ma teadsin niigi, et see tuleb tuus. Okei nats olin skeptiline, aga jumal sellega. Niisiis otsustasin teistelegi fännitaridele teha väikse stiili-giidi selleks, et väljendada homaaži vanadele hooaegadele ja samas alustada Twin Peaksi moe kombäkiga. Alustame kampsunitest.

1. Võlts või päris mohäär või kašmiir kampsik, pastelne.
2. Kole isa kampsun suvila kapist
3. Hullult ruudu mustrit, pluusel, seelikul
4. Loomulikud lokid või sasipea
5. Kõrge värvliga semi-laiad teksad
6. Tume satiin õlapaeltega öösärk
7. Kahte tooni Oxford tüüpi kingad
8. Vana üle-elusuuruses mantel, soovituslikult vanaisa oma
9. Suured vanakooli prillid
10. Suhtumine. Mina näiteks ei suitseta, aga võtaks hea meelega näppu sõõriku ja polsterdusega rinnakatest soovitan ammugi loobuda.

PS. Kõige parem osa on see, et kuigi selles kollaažis kasutasin Isabel Marant, MAX&Co, Agent Provocateur ja hunnikutes Etsy vintaaž leide, siis tegelikkuses saab kogu komplekti kokku alla 100€ luusides ringi Humana Vintage poes, Uuskasutuskeskuses või mistahes lähimas kaltsukas mis sul jalaulatuses on.

PSPS. PATŠOKID!

As I never had to fake that I love Twin Peaks – I don’t have to suffer thru summer listening to all the fans preaching about the new season. I already knew it’s going to be amazing, I always knew it. Ok maybe I was a tiny bit skeptical, but let those thoughts rest in the pit. So I decided to create something for other fans, a style cheat of some sort, as I predict Twin Peaks fashion comeback is real. Starting with sweaters.

1. Fake or real Mohair or Cashmere pastel shirt
2. Your dad’s old ugly sweater
3. Checkers & some more checkers, on your skirt & on your shirt
4. Natural curls or bedhead
5. Mom jeans
6. Dark satin strappy dress
7. Two tone brogue shoes
8. Old oversized coat, preferably grandpa’s
9. Big ass vintage eyewear
10. The last step is about attitude, I don’t smoke so I’d go with eating donuts and another clue is to give up on padded bras, burn them.

PS. The best part is, even tho I made this collage using Isabel Marant, MAX&Co, Agent Provocateur & a bunch of vintage Etsy stuff, you can totally pull it off for under 100€ shopping in Humana Vintage, Uuskasutuskeskus or whatever closest second-hand store you’ve got there.

PSPS. SHOULDERPADS!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *