20.02. 2017

Our trip to lasik surgery at Dr. Solomatin’s

Ohsussver kas see aeg on tõesti käes kus ma filmisin ja monteerisin dokumentaali oma argielust :D Vlogi mis vlogi. Mõnda aega tagasi reisisime Madisega Riiga, et saaks korda tema silmanägemise ja võtsin reisi niivisi lõbusalt ja amatöörlikult ülesse. Kuigi ise olen tulemusega hullult rahul, nii et pole midagi nii amatöör.

Igasugused küsimused super lasiku või femto lasiku ja otsuse teemal on teretulnud. Ütlen kohe ära, et jah operatsiooni hind on 2x soodsam kui Eestis, sellega kaasneb ööbimine korralikus hotellis kahele ja bussipiletid ühele. Seda pean ka mainima, et Dr. Solomatini puhul on tegu rahvakliinikuga, see pole valge ootesaal Eero Saarineni toolidega kus kliendiks olete vaid teie, inimesed liiguvad kliinikus ringi, tuleb ise julgelt oma aegade kohta pärida, skandinaavialiku minimalismi peaks natukeseks ära unustama ja siis on kõik okei :) Minu jaoks omakorda oli äärmiselt oluline jäädvustada kõike nii nagu oli, ilma ilustamata, et kui keegi nii suure otsuse äärel kõigub, siis valik oleks reaalselt käega katsutav mitte reklaamikoorega kaetud.

Vlogis võib tunduda, et Madis on selline suht grumpy inimene, tegelikkuses aga pole lihtsalt hommikud tema lemmikud ja niimõnigi osa juttu on filmitud operatsioonieelsete tablettide söömise järgselt. Seega – ei mu peiks pole Ozzy Osbourne, ainult natukene :D

Nüüdseks on operatsioonist kuu aega möödas, Eestis kontrollis käidud ja kõik on bueno!

First of all sorry, this one is very much not in english, altho it’s almost my first actual vlog and I can imagine it would be way more interesting to understand what were saying :D But oh well, it was kind of improvised so we spoke our native language automatically. The story of the video revolves about Madis getting a lasik surgery in Riga at the Dr. Solomatin’s center.

If you have any questions on super lasik or femto lasik, I feel like a doctor myself after this experience and I’m happy to help. The first point is, operation in Latvia costs 2x less than in Estonia and a nice hotel is included. Everything is located in the city center. Another important thing to know, is that this clinic is a real flesh regular clinic, no white walls and sensual secretaries sitting on designer furniture from Finland, and you are not the only patient, there are indeed other people getting their eyes checked. So if you are ready to be talkative and leave your fancy pants at home, you are going to do great :) For me it was really important to film everything as it was, with no sugar coating. Getting a lasik is a hard decision so I tried to show our experience as real as possible.

What else.. it may seem that Madis is a bit grumpy, reminds of Ozzy Osbourne some might say :D But really he was just sleepy, then nervous and then under some medical drugs, so it wasn’t the easiest part to star in my awesome documentary.

Now it’s already a month since operation, Madis has been checked my doctors in Tallinn and everything is going great!

acucentrs.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.