Ma olen rets Melissa (eriti Vivienne Westwoodi disainide) ja Love Moschino loovija, seega on loogiline, et kui nägin NEWMOODis nii üht kui teist, siis hüüdsin JAH JAH JAH, mitte päris tänaval, pigem voodis, sest mul on sajand jutti juba nohu-köha.
Kui mikihiire valik tuli lendleva kergusega, siis värvide mõtlemine oli veits first world problem. Ihuvärv on väga kaunis, aga samas äkki nats liiga jala enda värvi, helesinine on ka väga kena, okei võtab helesinise. Moschino kotiga oli sarnane lugu, roosa – ilus, kollane – ka ilus. Selles loos veel mõõtsin üle oma fotokaamera, sest oli vajadus, et kaamera mahuks näiliselt pisukesse kotti, toimis. Ja lõpuks kollane toon tuli tuppa kuidagi nii, et mul on tunne, et see on selle suve värv ja koostöös helesiniste kingadega tekib päikese ja taeva kombo, nagu emoji.

Lisaks sooduskood NEWMOODilt “helenenewmoodee”, seda kasutades saavad uustuusa lugejad Mai kuu lõpuni 15% soodukat. Kasutage julgelt, kui ei tööta pöörduge poe help deski, kindlasti peaks töötama, kodutütre ausõna (mitte minu, mingi päris kodutütre) :)

I’m a big big fan of both Melissa (esipecially Vivienne Westwood designs) and Love Moschino, so when they arrived at the NEWMOOD I was like. Yes. When I saw the Mickey option I was like. Yes yes yes.
It was super hard to choose the tone tho, but I felt that nude was too much of my skin color, so I went with blue. With Moschino I really thought it thru and even measured my camera, the point was to get a tiny bag that can fit in my photo device + phone + moneybag = it worked. I really liked the pink color too, but yellow felt very this summer & in combination with blue shoes it’s like a sun and the clear sky emoji! Pink & blue would be too obvious as a combo.

NEWMOOD gave me a discount coupon too, it’s “helenenewmoodee“, it gives 15% discount & is valid until the end of May. Feel free to use it and if it doesn’t work do let the NEWMOOD help desk know, we have a clear deal that it should be valid for my readers :)


Shoes: Melissa from NEWMOOD; Bag: LOVE MOSCHINO from NEWMOOD; Socks: HAPPY SOCKS

NEWMOOD.ee

@newmoodfashion

6 Comments

19.12. 2016

GIFTS TO SELF

Natuke šoppamisraportit. Kuigi võib tunduda, et mul on miljon asja, siis tegelikkuses on mu garderoob päris väike ja mõtlen 148 korda enne kui uut asja hangin, isegi kui see on kingitus. Nii satuvad mu juurde asjad mida olen soovinud juba kaua-aua aega ja omakrda asjad mida ei tarbi lähevad taasringlusesse Bloggersmarketi turul, Uuskasutuskeskuses, Humanas, Kopli Vintaažis (Telliskivi 62) ja annetustena. Nii, et mul on veits vähem süümekaid ja nats rohkem rõõmu 3 uue asjakese üle.

Testisin läbi uue veebipoe NEWMOOD võimalusi, avastasin sealt mitu lemmikbrändi, natuke ukerdasin saapasuusrustega ja lahendused tulid väga ruttu ja ladusalt. Tellisin kõigepealt martensid nr 37’le ja siis tagastasin ja võtsin 38’d. Hullult googeldasin ka enne kusjuures, et kui on selline poolik jalanumber nagu 37,5 siis kummad võtta, ja google ütles et martensite puhul ikka pigem väiksem, sest ei taha et nad jalas logiseks. Aga 37 oli ikka nii väike et varbad krõnksu ja kannata, ja paksem sokk on iga kell parem kui valutavad varbad. Pusa on kogu perele, mõnus hiiglaslik XL cheap mondat on mulle nagu pusakleit, Madisele nagu tavapusa ja Kostjale nagu voodi :D Ja Rains vihmamantlit olen ammu tahtnud Kaubamajas seda piidelnud mingi 2 aastat, nii et selline isiklik jõulukink.

A bit of shopping raport. It may seem that I have too much stuff, but really my waredrobe is very tiny and I think million times before purchasing anything, even if it’s accepting a gift. This way I only get stuff that I really truly want for a while and other stuff goes to have a second life in a reuse center, Humana, Kopli Vintage, Bloggersmarket or charity. So I don’t have too much guilt and feel genuine happiness over these 3 gifts to self.

So I tested out the new online shopping mall NEWMOOD, discovered that they have several of my favorite brands, ship really fast and the returns work well too. I ordered too small martens boots at first altho I googled for a while before the order and many people online said that if you have weird shoe size like my 37,5 it’s better to get 37 so the boot don’t wiggle, but it was so small that I couldnt walk. I had a succesful return and got 38, which is a bit wiggly on my skinny foot, but it’s definitely better to wear a thicker sock than to scrunch mu toes. The XL cheap monday hoodie I got for the whole family. For me it’s a hoodie-dress, for Madis it’s a regular fit and for Kostja it’s a dog bed :D And the Rains raincoat is something I simply wanted for almost 2 years now and never got, because I’ve always thought blah there’s not that much rain, but now decided to finally get it, love the color, love my gift to self.

NEWMOOD.ee

@newmoodfashion
newmood-newkewl-6

newmood-newkewl-10

newmood-newkewl-19

newmood-newkewl-28

newmood-newkewl-26

newmood-newkewl-30

newmood-newkewl-32

PS. Koos valge saapaga tahaks rääkida natuke ka valgetest kiivritest. White Helmets on Aleppo sõja vabatahtlikud, kes toovad kannatanuid välja rusude alt, need on tavalised inimesed – raamatupidajad, sportlased, juuksurid, kesiganes, kes on otsustanud luua vabatahtliku päästeameti. Ja nende heaks on väga lihtne annatada [siin]. Lihtsalt väike jõulumõte, ei moraalitse, aga endale kinke tehes (mis on ka igati okei ja meeli peab ju üleval hoidma) siiski võiks mitte unustada teisi ja võimalusel teha veidi heategusid.
PS. With these white boots of mine I’d like to have a moment for White Helmets of Aleppo. A group of regular folks – hairdressers, account managers, sportsmen, you name it, they are pulling people out of bombing rubble and have already saved 73,530 lives. You can support them with a donation [here]. If you don’t have money to spare it’s absolutely ok, it’s also ok to spend on yourself if you need to lift your own spirit, but you know, that’s just a christmas idea, to take part in charity and make some good.

acne-studios-telde-boot-bubble-pink-black-2 acne-studios-telde-boot-bubble-pink-black-4 acne-studios-telde-boot-bubble-pink-black-5

Mul tegelikult on Liisa-Chrislinilt saadud nende saabaste rott-vennad, aga konkreetsed Telde’d on kuidagi nii viimistletud oma futu tallaga ja lakkmusta äärega et ohohoo. Aga viis sotti. Ma ei tea noh. Ma saaks põhimõtteliselt Soome piletid osta ja Yayoi Kusama näitusel ära käia ja isegi süüa hästi. Samas vahel teate on häid asju ka niisama vaadata hea, nagu kunsti. Kena saabas ja jutul lõpp.
I actually have very similar boots I got from Liisa-Chrislin, but youknow those Telde’s are somehow so well put and cut and the shiny black finish and especially the outer sole dayuuum. But man, for that 5-two-o sum I might as well travel to Finland and check out the Yayoi Kusama exhibition and even eat quite well too. So this time around some nice things are better to simply look at, like art. And that’s about it.

acnestudios.com