uustuus-forever
me by mom, a thousand years ago

Ma olen ise ka olnud suhteliselt genderfuck sellest ajast peale kui kunagi lapsena sain aru, et ei pea mängima etteseatud reeglite järgi ja võin muunduda kelleksiganes kes ma tunnen, et elus olen või olla tahan. Lasnamäel hüüdsid vanamutid tänaval mulle järele “Noh oled poiss või tüdruk väh, issand kui imelik poiss”, aga mulle pakkus see segadus ainult rõõmu, sakutasin Mighty Ducks nokaka poisipeale lähemale ja astusin edasi. Nüüd võib siis paralleeli tuua modellidega kes mulle tavaliselt silma jäävad – Twiggyst Pashani. Androgüünsuses peitub mu jaoks sarnane võlu nagu kunstis, see miski mille üle pead juurdlema, ei saa päris aru, ei saa näppu peale panna, see on ilu. Igastahes värkse moelemmik Pasha on teie ees ja muretsege ise, kas ta on 9 kas ta on 20 kas ta on poiss kas ta on tüdruk, kesiganes ta on, on ta üks maagiline olend!
I’ve been somewhat genderfuck myself since I discovered that you don’t really have to play by the rules and might as well be whoever you want to be (surprise). Old ladies on the streets of our russian district screamed at me “are you a boy or a girl?!” I laughed at them and proudly tightened my Mighty Ducks cap closer to that short boy haircut. Now the fact that most of my fashion model crushes from Twiggy to Pasha are androgynous kind of ladies might something to do with that. But also the fact that mystery is always beautiful and when you can’t figure something out or put a finger on it, you experience something similar to an art katarsis. Anyways, meet my fresh model crush Pasha and try to figure out, is she 9 or is she 20 is she boy or is she girl, in any option, always magical!

ig.com/pashaharu

Photography: Pasha Harulia instagram / Google images Pasha Harulia; no credits belong to me

C0W7cQ0WEAAUJKb

pasha-harulia2

pasha-harulia9

IMG_9770-1_800

pasha-harulia3

pasha-harulia10

pasha-harulia4

pasha-harulia8

pasha-harulia5

pasha-harulia6

pasha-harulia7

dd_pashaharulia11

500full

pasha-harulia1

4 Comments

01.09. 2016

Model crush: Soo Joo

model Soo Joo model Soo Joo

Image sources: soojmooj instagram / google images: Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

model Soo Joo

instagram.com/soojmooj

lancome_rossellini

Väga tuus uudis minu jaoks, et Isabella Rossellini kes on mulle südamelähedane naine olnud nii sisult kui välimuselt on taas modellina toimetamas, 63 aastaselt ja taaskord Lancôme maailmas. Olles näinud mitmeid dokumentaalfilme kus Isabella räägib sellest, kuidas ta ei plaaninud kunagi saada modelliks ja kuidas tema fotogeenilisuses väljenduv naiskiskja eristub tema päris elu minast, on mul väga hea meel, et päris inimene on toodud tagasi iluikoonide sekka. Ja selleks puhuks kuhjasin kokku inspireerivat fotomaterjali sellest tuusast naisest.
This is such a kewl news to me – Isabella Rossellini whom I’ve adored visually and soulfully is returning to modelling at the age of 63 and she’s returning to the beauty world of Lancôme. I’ve seen several documentaries where Isabella talks about how she was discovered and ho she never intended to be a model and how she differs from her photogenic self. And I think it’s awesome how a real person is brought back to the iconic status. That’s why I decided to collect bunch of inspirational Isabella shots. Isn’t she lovely.

1118full-isabella-rossellini

939b511c-c220-43fb-852c-20177f1b018f

tumblr_lsprz1IY8C1qhtiz9o1_1280

006-isabella-rossellini-theredlist

Isabella-Rossellini-5

Isabella-Rossellini-1000x787-156kb-media-95-media-0236