lirikamatoshi.com

Sattusin Lirika Matoshi tähekestega täidetud kleitide otsa mida saab siis vastavalt kanda otse teksade ja t-särgi peal ja kõhust käis liblikas läbi. Viimasel ajal rohkem ülikondade universumisse sukeldununa annab haldjate maailm sõõmu värsket õhku. Ja mis veelgi olulisem lendan Oktoobri lõpus NYC’i ja äkki saan seal leida aega, et Lirika ateljeedki külastada ja asju päriselt katsuda.

Praeguseks aga tagasi vedelema teki alla ja sädelema hoopiski semi-palavikus mitte siidikleidis.

As I stumbled upon Lirika Matoshi creations I got so inspired and it sort of gave me butterflies. I’ve been into blazers and office wear for a while now and seeing those sparkling starry dresses (that you can wear over jeans and tees btw) gave me a breath of fresh air. Another cool fact is that I’m going to NYC in the and of October and maybe I’ll have the time to step by Lirika’s atellier and see her stuff for reals.

But right now the only sparkling I’m doing is sparkling under the blanket with mild fever.

2 Comments

The Heat Wave by Lilli Jahilo

shop.lillijahilo.com

Campaign Art Direction & Styling & lookbook design: Helene Vetik

Photography: Sandra Palm

Models: Tuuli (MJ Models) & Ann Müürsepp

Make-up & Hair: Liisa-Chrislin Saleh

Jewelry: Sigrid Kuusk

Shoes & accessories: Tallinna Kaubamaja, Fankadelik Vintage

Elu on olnud rollercoaster ja blogimine on jäänud suvest saati tahaplaanile. Suviti teengi tihtilugu pausi, aga seekord venis paus nõks oktoobri kuusse. Samas võib olla lihtsalt ootasin, et oleks midagi mida tahaks välja hüüda ja nüüd siis hüüangi, et H&M’i uus disainerkoostöö on MOSCHINO ja siin on mu 3 lemmikut looki. Väga põnev värk!

Mis veel mis veel. Kuulake pühapäeval R2’s Popkulturiste, räägin natuke heiteritest natuke geek kultuurist ja päris palju Adam Driveri näost, kindlasti ei tasu tekstis otsida õelust, all love :)

Life has been a rollercoaster and blogging hasn’t been nr 1 priority, but you know I usually make a blogging pause in the summer, just this summer somehow lasted until October. Maybe I was just waiting for some information to shout about and now I have it. H&M new designer collab is MOSCHINO and here are my 3 favorite looks. Exciting times!!

What else.. This Sunday I will talk, in Estonian, R2 radio show, about haters, Adam Driver’s face, geek culture and whatnot. No angry subcontext, all love.