Proper image sources found on: My pinterest style board
If you wish to be credited, please let me know.

Viimasel ajal täitsa tõmbab roheliste toonide poole, mitte päris salat ja mitte münt vaid selline mürkroheline. Väga hea meel selle üle, sest alles pool aastat tagasi mäletan, et midagi ma vingusin, et rohelist värvi ei salli ja nüüd siis selline muutus, järelikult mingi areng on toimunud. Bingo :)
I’m drawn to color green lately, but not green like a salad and not green like a mint, but deeper shadow green. Glad that happened, as only half a year ago I disgusted that color, meaning my taste is constantly evolving. Loving it :)

2 Comments

Kordi ja kordi valmistusin ette paruka ostuks, et oma drag persoona ehk Jessica Strong Drinks Only lõpuni lihvida, scrollisin aliexpressis ja etsys parukaid ja ei raatsinud seda kulutust ära teha. TMW nädalavahetusel aga käis minupool Evi kes oli juba ära otsustanud, et tahab Tallinnast osta odavat kunstjuust ja nii me jalutasime sisse Tradehoussi ja lihtsalt ostsime puusalt ära The Fever Wig parukad. Üldse ei promo antud firmat, kindlasti parem kui kõige odavamad karnevalipoe tooted, aga samas päris elus ei näe kindlasti nii cool välja kui fotodel. Korralikult peab parukat peas stiliseerima ning läigib ebanaturaalselt. Samas fotode jaoks väga ok toode ja eriti algaja jaoks, talub kuuma ja nii edasi. Pikkade juuste hinnaks oli vist 29€ ning teeb silmad ette mu vanadele 18€ parukatele küll.

Miks oranž? Plaan oli minna Natalie Portman Closer roosat rada, aga ma ei tea kas meie kass Lord Puss-Puss oma punase kasukaga või pikkade juuste ahnus ajasid oranži karva raja peale. Eks ta ole veits alternatiivsem ka kui meinstriimikas roosa.

Sellised me siis oleme, 30+ haldjad.

Times and times again I prepped myself to get a proper wig to polish my drag persona – Jessica Strong Drinks Only. I scrolled aliexpress and scrolled etsy, but was to keen on not spending money on that project in vain. What happened after is that Evi visited me for Tallinn Music Week and wanted to get a cheap wig for her art projects so before her boat back home we just bumped into Tradehouse and bought these crazy wigs. This is not an ad, and these are not the best wigs around, definitely too shiny to resemble real hair and need some serious styling, but for the price, it was ok decision plus they are way better than my old 18€ wigs, yet again I’m not sure I will use it other than for photoshoots. The brand is The Fever Wig and long style goes for 29€, it’s also heat resistant.

Why orange? I actually wanted to go for Natalie Portman Closer pink look, but something triggered me to go orange. Maybe my orange cat Lord Puss-Puss, maybe just the fact that this color looked much more alternative and ballzy in the store.

And here we are, 30+ elven maidens.

Avastasin selle uustuusa tüübi ühe korealanna instagramist. Tegu on poisiga ja tundub, et ühe täiega õnneliku tegelasega. Reaalselt peaksin hakkama stiilinippe võtma.
I discovered this gorgeous korean boy on the instagram, and yes he is indeed a boy and seems like a very happy one. Must take style notes NOW!

@g.d.mom

gdmom_newkewl_instagram-16

gdmom_newkewl_instagram-17

gdmom_newkewl_instagram-18

gdmom_newkewl_instagram-19

gdmom_newkewl_instagram-10

gdmom_newkewl_instagram-11

gdmom_newkewl_instagram-12

gdmom_newkewl_instagram-13

gdmom_newkewl_instagram-14

gdmom_newkewl_instagram

gdmom_newkewl_instagram-5

gdmom_newkewl_instagram-6

gdmom_newkewl_instagram-7

gdmom_newkewl_instagram-8

gdmom_newkewl_instagram-9

gdmom_newkewl_instagram-2

gdmom_newkewl_instagram-3

gdmom_newkewl_instagram-4

gdmom_newkewl_instagram-15