The Heat Wave by Lilli Jahilo

shop.lillijahilo.com

Campaign Art Direction & Styling & lookbook design: Helene Vetik

Photography: Sandra Palm

Models: Tuuli (MJ Models) & Ann Müürsepp

Make-up & Hair: Liisa-Chrislin Saleh

Jewelry: Sigrid Kuusk

Shoes & accessories: Tallinna Kaubamaja, Fankadelik Vintage


Photography by Eva-Liisa Orupõld

Tavaliselt on blogipostituseks ohsapühapüss kui raske fotosid valida, aga seekord oli kuidagi nii, et Eva-Liisa Orupõld pildistas minu silmis 2 šedöövrit mis väärivad täiesti omaette galeriid. Ülejäänud pilte saab uurida minu instast, K-ST instast ja Orupõllu instast :)

Kostüümideks va minu isiklikud peakatted on tegu K-ST kaubamärgiga mis on päris oma Eesti päris heade materjalide ja lõigetega pusad. Hüerpikad varrukad, nutikad prindid, Lasnamäe ja NYC segamini üheskoos.

It’s mostly super hard to choose photos for the blog post and my posts end up extremely overpopulated with images, but this time around I think these 2 are such stand outs they deserve their own spot. More from same shoot is seen on my, K-ST and Orupold IG.

I’m wearing my personal head gear and hoodies by our own Estonian quality streetwear brand K-ST. The superlong sleeves are the best, prints are cool. The vibe serves you russian suburbs meet New York. Love it.

k-st.eu

One Comment


Make-up & hair Krislin Lainelo, photo credit ETV+

Vabandan ette oma armsate blogil-silma-peal-hoidjate ees, et olen nii vagur olnud, need kes on hoidnud tegemistel silmad peal Instagramis teavad, et ajad on olnud eraelu osas väga keerulised ja kuna tahaks siiski hoida uustuusa uue tuusa positiivsena, ei hakka siin pikemalt südant puiskama, mis seal salata, raske on nii palju puisata ka.

Igastahes. Siit tuleb veidi autoportreesid mis sündisid nõnda, et laenutasin EV100 puhul ETV+ kanali otse-intervjuuks Tanel Veenre ehteid (ETV+ “mind” on näha siin eelneval fotol kus meik ja juuksed tehtud andeka Krislin Lainelo poolt), et tutvustada laiemale publikumile sedasamust Taneli loomingut mida kõik kord aastas vastaval sündmusel näevad. Kui kord antud ehe aga näppu sattus, siis krohvisin kodus end merineitsiks ja tegin mõned autoportreed, patt ju lihtsalt tagasi viia ilma mängimata.

Ja ma usun päris põnev on näha ka sama nägu eelpool korraliku meigiga ja allpool sellise puhta lehena :)

I must apologize to all my blog followers for not explaining myself and my situation and why I’ve been so quiet. 2018 has officially sucked for the first part, and those who follow me on instagram are up to date with the situation, but I don’t want to complain here on the blog, new kewl should be about positivity.

As you can see on the upper photo, I was invited to do a live interview on the fashions od Estonia’s 100 independence day reception on ETV+ channel. For that matter I borrowed a bunch of Tanel Veenre jewellery as I wanted to show the broader audience the art that they see once a year during our presidential ball. To be honest they asked me to bring my own stuff but I just didn’t have it! Welly well as I had Tanel’s pieces with my at home I decided to take some self portraits. I created this mermaidy look and just went for it.

I think it’s also pretty fun to compare my feminine TV make up and my DIY zombie girl look :)


Photography Helene Vetik, Jewellery Tanel Veenre, Camera Samsung Galaxy Note 8.