Jäin eile koju kuna kõht retsilt valutas ja olin terve nädalavahetuse tööruumides veetnud, sest et Record Store Day ja DJ hängid, nii, et ei igatsenud kohe esmaspäeval tagasi tormata. Kodus olles aga üritasin keerata lokke Tigerist hangitud švammirullidega ja see ei toiminud absoluutselt, need rullid on nii libedad ja painduvad nii raskelt, et juuksed jäidki sirgeks. Seejärel surfasin pinterestis ja inspireerusin. Inspireerusin nii kõvasti, et otsisin kapi sügavusest välja oma DIY kasti kus veel vanadest aegadest igasugu kõrvarõngaste tegemise nodi ning liimipüss. Ja nii need nuudel-klõpsud sündisidki. Kerged, tuusad, justkui kõrvast välja voolanud näts. Tee järgi, ma ei ole kade :)
I stayed at home yesterday because cramps and because I spent the whole weekend in our studio -it was a Record Store Day and then we kept hanging with some nice DJ’s. Anyway I didn’t feel like rushing back on Monday. Then I tried to curl my hair with Tiger foam curlers and that was an epic fail, they are too slippery to stay on hair, they are not bendy enough and my hair didn’t curl whatsoever. BUT then I browsed around pinterest for random inspiration and got so inspired that I dragged out my old DIY box that has all sorts of earrings stuff in it and a hot glue gun. Bam! Here we are, super light crazy memphis style earrings that look like a pink gum drooping from your ears. Go ahead, try it out, I’m not jelly :)

One Comment


Photos taken with Samsung Galaxy Note 8 & processed with VSCO

Ma mõistan, et enamus inimeste jaoks on rahustavam protsess kui ise meisterdamine hoopis vaatamine kuidas keegi teine midagi meisterdas ehk Pineterest fenomeen. Seega pildid vaadatud ja seletama juurde nagu midagi ei peaks, aga ma veits ikka seletan.

Nii siis otsustasin teha iseendale väikestviisi kunstiteraapiat, võtsin päeva vabaks, otsisin välja voodialuses sahtlis ja keldris kopitavad akrüülvärvid ja pintslid, kuna värvid olid enamasti valge, punane, roheline, siis ülimalt rahustav oli plaanitud toonid kokku segada, Eka ajad tulid meelde, kuidas Kaido Ole mind hindamistel kiitis ja kuidas ma siiani selle üle uhkust tunnen. Lillepotid pärinevad Sõbralt Sõbrale Mustamäe kaltsukast, Loomade Kiirabis aega veetes sai seal korraks end tuulutamas käidud. Tulemus aga, see tulemus pole tegelikult eriti see mis ma plaanisin, plaanisin 80’te Memphis stiilis geomeetrilist asja, aga tulid rohkem nagu tulnuka munandid. Samas nüüd kus need munandid me köögi kohal ripuvad on tunne õige.

I get it, you don’t want me to tell you how I painted these fucking amazing hanging flower pots, as it’s probably more soothing to just go thru it like on Pinterest and look at the pictures of crafts instead of making crafts, but I’m still gonna talk.

I decided to be my own art therapy teacher and liberate myself with paint. Had to go to the basement and also search thru my bed drawer to find some acrylic paint and supplies. The pots came from a second hand I visited while we where still spending time in the Animal IR. It was especially calming to mix together the wanted shades as I only had like some white and red and green and tiny bits of other colors. I drifted in the past and felt my Art Academy times coming back, how I got praised for painting and how I’m still proud of it. My idea with this project was to create something in the 80’s Memphis style, something geometrical, but the result looks more like alien testicles, which is completely fine. Now there are alien testicles hanging above my kitchen and it looks cool.

01.11. 2017

KODA Stay making of

Räägiks veidi tööst. Mu laual on olnud sellel aastal hulganisti unistuste projekte, sealt vist tuligi ka see Eesti Disainiauhindade Aasta disaineri tiitel, aga üks projektidest on grammi võrra erilisem kui teised, sest selleks on sisekujundus. Ma olen küll 2 korda oma sisekujunduste eest värvilise kodu preemia saanud, kord Uue-Maailma koduga kord Rotermanni koduga, kuid tehniliselt sisutanud endale ja tuttavatele. Seega meele lõi härdaks kui Ülar Mark andis teada, et just minusugune värvide hull võiks nullenergia liigutatava KODA Stay hotelli sisustust välja mõelda (KODA ise oma olemasoleva sisuga loodud KODASEMA tiimi arhitektide poolt).

Kahjuks ma kohe-kohe ei saa lõpptulemust näidata, sest osad elemendid pole veel paigas, aga tahaks juba eputada, et kasutan oma lemmik illustreerijate töid – Krõõt Kukkur, Eili Lepik, Prints by TM (mul on lemmikuid veelgi rohkem, aga alustuseks said võetud ette esimesed kolm). Üheks ruumi seovaks elemendiks on ka minu enda väike teos, milleks on mummuline magamisnurk.

Vot selline tööprotsess on siis käimas ja ei suuda ära oodata kunas see juba valmis saab, et saaks ise ka ühe öö kunsti-Koda-stays veeta.

Lets talk about work a little. This year I’ve had the best projects of my life on my plate, maybe that’s why I got the Designer of The Year title at the local Design Awards, maybe not :D But one of the projects have been a tiny bit more special than the others because it was interior design! I’ve one interior competitions 2 times before, for my home in Uus-Maailm and my home in Rotermanni, but usually, I just help out myself and my friends. So you can imagine how thrilled I was to get a call from Ülar Mark asking to create interiors for KODA sustainable travel home hotels KODA Stay (KODA itself is created and designed by KODASEMA architects).

Unfortunately I can’t show you the final result just yet, but some of the elements are fixed so I’m happy to present an idea of using amazing local illustrators artworks – Prints by TM, Krõõt Kukkur & Eili Lepik (hopefully even more names in the future). Also creating a sleeping-space art of my own with dots.

You can now check out the ongoing work process in pictures, hopefully everything will be ready soon and I can not wait to spend the night in the crazy-happy-Koda-Stay of mine.


Photos taken with Samsung Galaxy Note 8; KODA Stay by KODASEMA; Clock on the wall by Normann Copenhagen