lirikamatoshi.com

Sattusin Lirika Matoshi tähekestega täidetud kleitide otsa mida saab siis vastavalt kanda otse teksade ja t-särgi peal ja kõhust käis liblikas läbi. Viimasel ajal rohkem ülikondade universumisse sukeldununa annab haldjate maailm sõõmu värsket õhku. Ja mis veelgi olulisem lendan Oktoobri lõpus NYC’i ja äkki saan seal leida aega, et Lirika ateljeedki külastada ja asju päriselt katsuda.

Praeguseks aga tagasi vedelema teki alla ja sädelema hoopiski semi-palavikus mitte siidikleidis.

As I stumbled upon Lirika Matoshi creations I got so inspired and it sort of gave me butterflies. I’ve been into blazers and office wear for a while now and seeing those sparkling starry dresses (that you can wear over jeans and tees btw) gave me a breath of fresh air. Another cool fact is that I’m going to NYC in the and of October and maybe I’ll have the time to step by Lirika’s atellier and see her stuff for reals.

But right now the only sparkling I’m doing is sparkling under the blanket with mild fever.

2 Comments


Proper image sources found on: My pinterest style board
If you wish to be credited, please let me know.

Viimasel ajal täitsa tõmbab roheliste toonide poole, mitte päris salat ja mitte münt vaid selline mürkroheline. Väga hea meel selle üle, sest alles pool aastat tagasi mäletan, et midagi ma vingusin, et rohelist värvi ei salli ja nüüd siis selline muutus, järelikult mingi areng on toimunud. Bingo :)
I’m drawn to color green lately, but not green like a salad and not green like a mint, but deeper shadow green. Glad that happened, as only half a year ago I disgusted that color, meaning my taste is constantly evolving. Loving it :)

2 Comments

Jäin eile koju kuna kõht retsilt valutas ja olin terve nädalavahetuse tööruumides veetnud, sest et Record Store Day ja DJ hängid, nii, et ei igatsenud kohe esmaspäeval tagasi tormata. Kodus olles aga üritasin keerata lokke Tigerist hangitud švammirullidega ja see ei toiminud absoluutselt, need rullid on nii libedad ja painduvad nii raskelt, et juuksed jäidki sirgeks. Seejärel surfasin pinterestis ja inspireerusin. Inspireerusin nii kõvasti, et otsisin kapi sügavusest välja oma DIY kasti kus veel vanadest aegadest igasugu kõrvarõngaste tegemise nodi ning liimipüss. Ja nii need nuudel-klõpsud sündisidki. Kerged, tuusad, justkui kõrvast välja voolanud näts. Tee järgi, ma ei ole kade :)
I stayed at home yesterday because cramps and because I spent the whole weekend in our studio -it was a Record Store Day and then we kept hanging with some nice DJ’s. Anyway I didn’t feel like rushing back on Monday. Then I tried to curl my hair with Tiger foam curlers and that was an epic fail, they are too slippery to stay on hair, they are not bendy enough and my hair didn’t curl whatsoever. BUT then I browsed around pinterest for random inspiration and got so inspired that I dragged out my old DIY box that has all sorts of earrings stuff in it and a hot glue gun. Bam! Here we are, super light crazy memphis style earrings that look like a pink gum drooping from your ears. Go ahead, try it out, I’m not jelly :)

One Comment