22.02. 2016

STELLASPORT Spring Summer 2016

MARIE SCHULLER — STELLASPORT SPRING SUMMER 2016

I<3S

Stellasport vahetab talvekarva kevadsuviseks ässi kikkimise rüüks ja minul on silm rõõmsalt punnis kogu sellest girl powerist. Kui varem ma veidi oletasin, et Stella fotodel on ikka modellid, kes on niisama õige hüppe ajal tabatud, siis Marie Schulleri videost on näha – tegu on pigem parkuuri bossidega kui modellidega.

Seekord ja taaskord on asjadel rohkelt detaili, mulle pakub väga pinget näiteks kõhukott ja roosiline muster, jätkuvalt saan kombineerida muster mustril stiili ja üleni roosilisena mööda kevadet hõljuda. Senistele Irana, Zilia ja Yvori tossmudelitele on kampa löönud Yveli vikerkaare tallaga.

Igastahes ülituus kollektsioon ja veel tuusem on jätkata Stella saadiku rolli. Vastan juba ette – Eestis on Stellasport saadaval AINULT Adidase Rocca Al Mare esinduskaupluses, ei kusagil mujal. Tuleb seda number 42 bussi väisata ja jääkarusidki trehvata.

Stellasport is changing skin again and I’m already drooling for that girl power. I actually used to think that the girls in Stella photos are more like models who just jump at the right time, but from Marie Schuller video it’s quite clear, these are no models, these girls are parkour beasts.

Every time around there’s huge amount of detail like this pouch bag and roses, so I get to combine pattern on pattern and float around spring town full of roses. Irana, Zilia and Yvori sneakers has got a new sister Yveli with rainbow soles, I have my black ZX Fluxes with similar sole – it rocks.

Anyhow the collection is kewl, I continue to be honored as Adidas Stellasport ambassador in our region. And let me answer the main question: in Estonia Stellasport is exclusively sold at the Rocca Al Mare Adidas shop, and in no other shops. So take that no 42 bus and don’t forget to say hi to polar bears.

STELLASPORT SS16 DETAILS

S78801_05_standard

AI7871_41_detail

AI7871_25_outfit

AI7866_25_outfit

AI7875_21_model

AH8920_21_model

S78803_04_standard

AI0078_21_model

STELLASPORT SS16 MY FAVOURITE SET

adidasstellasport16-5

STELLASPORT SS16 EDITORIAL

WHS_Graphic_SquareOR_Graphic_Square_Footwear (1)

WHS_Graphic_Square (3)

WHS_Graphic_Square (4)

OR_Graphic_Square_Footwear

OR_Graphic_Square_Apparel

WHS_Graphic_Square (2)

WHS_Graphic_Square (1)

#aidasstellasport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments

  • Piia says:

    Põlise roccaalmarelasena vaidlen vastu, et nr 16 ei sõida Roccasse… Aga Stella roosid on küll lahedad :)

    • Helene Vetik says:

      Kuule jah põline Õismäelane mees mul – valetas nahhaalselt nii, et silm ei pilkunud :)