02.11. 2015

RFW2015: Mes robes par Iris Janvier I

The Red Sequin Dress Suit

Photography by Emine Lundsten (fi)

RFW_-7669

RFW_-7785_

RFW_-7674

RFW_-7791

The Green Coat

Photography by Emine Lundsten (fi)

RFW_-7749

RFW_-7701 copy

RFW_-7682
Glitter coat: Iris Janvier, Green coat: Iris Janvier, Boots: Underground Creepers; Bra: Flash You and Me (LV); Pants: Stolen from Aljona :D

Nii me Aljonaga hõljusime mööda “Riga Old Towni” ja üks eeljutt vastuseks küsimusele kostüümi päritolust.
Universumi üks omadusi on sööta inimestele juhuseid ette ja kui oled piisavalt tähelepanelik ja need kinni püüad hakkavad asjad juhtuma. Nagu näiteks Tallinna Moenädal eelnes Riia Moenädalale, ja tänu sellele nägin Iris Janvieri uut kollektsiooni, kohtusin asjaosalise Arinaga (kes on selline naine, et uhab sinust üle nagu roosa sätendav kirves ja kui sa ära ei lagune muutud hoopis ükssarvikuks ja tema parimaks sõbraks) nii üks asi viis teiseni ning hopsti nädal hiljem olid mul Riiaks 3 kostüümi olemas. Topelt-tore on veel see, et tänu Aljonale tutvusime soome fotograafi Eminega, kes proaktiivselt klõpsas meist ülituusasid pilte, pildistas kõhuli maas lamades, valis huvitavates gammades lokatsioone. Nii, et nüüd saab vanast peast vaadata neid pilte ja ahhetada, et küll me alles särasime seal kusagil. Jälle nendin, et tuleb lisa.
Here we are my friend and I floating around Riga Old Town. And an answer to a non asked question about the clothes would be..
Lets begin with pretty awesome fact, it’s quite cool that before Riga Fashion Week it was Tallinn Week because I saw a beautiful new Iris Janvier collection and one of the brand’s front women Arina (who’s a maximum power superwoman and hits you like a thunderstorm of pure unicorn energy and if youre cool enough you wont fall apart and will instead become her best friend) anyhow one thing led to another BOOM I had 3 outfits for the Riga Week. Double-trouble is a fact that thanks to Aljona we met up with talented photographer Emine who proactively shot us on the streets of Riga. This is how these series were born. We can look at these pictures with Aljona when we are already advanced style grand ladies and say yep, lets toast to these times. Once again I must say, there’s more to come!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 Comments

 • Piia says:

  Wow, see punane kleit-mantel on wow!

  • Helene Vetik says:

   Jees, selle sequin kangaga oli Janvieri uues kollektsioonis veel väga mitu mitu lõiget, igati jessikas :)

   • Eve says:

    Kui keegi selle kaubamärgi õmblejatest õpiks ka korralikult õmblema…lähedalt vaadates on pilt ikka väga kole

    • Helene Vetik says:

     Kust sa seda lähedalt vaadata juba jõudsid? :) Sest ma kohe peale TFW’l esitlust laenutasin asjad välja ja alles täna viin tagasi. Õmblemise kohapealt on minul väga hea meel, et varrukad XS suurusel on kenasti kõhnadele kätele mõeldes naha ligi mitte ei lohise nagu tihti kombeks, glitter elemendid veidi kraabivad nahka küll. Ühe kleidi õmbles Iris Janvieri õmbleja mulle õhtuga vastu reisi isegi rinnakorvist parajaks ja oli igati imearmas inimene, nii et ei tasu solvata siin head õmblejat :) Kõige parema kvaliteediga oli aga see villane roheline mantel, mõnusad sügavad taskud ja jällegi XS suurus ideaalselt paigas.