06.04. 2016

RFW Spring 2016 X CREAME / NATALIJA JANSONE / ONE WOLF / NÓLÓ

Trummipõrin ja 1. Aprillil Riia Moenädalal kogetu väljub eesriide tagant. Ma kasutan jälle enda pildistatud fotosid, siis on nagu läbi minu silmade eksole. Pean mainima, et Riias on alati tuus käia, linn on ilus (oh my juugend), lätlaste rahvustoit on sushi ja üldine vaibs nagu reisil (sest olengi reisil). Alustame Creamest mis on viimasel ajal väga levinud kontseptsioon, ehk siis trükkida illustreerijate teoseid kõikvõimalikele asjadele. Tore on, et tekkis mõte teha just oversized särke ja retuuse, aga trükiresolutsioon ja valikud kunstiteoste osas vajaks veel ehk lihvimist. Minu jaoks täiesti uus nimi Natalija Jansone ja tema armsad amišid oli igati kvaliteetne kraam, meeldis hõbedane sädelus hallides toonides ja avastasin enda jaoks ülilemmiku modelli (sinises mantlis) Liene Podina. One Wolf on tuttav juba paljudele eestilastele, minulgi üks väärikas pusa olemas, siin tooks välja ülituusad silikoonist keebid/vihmamantlid mis olid osadele riietele peale tõmmatud, väga hea idee. NÓLÓ puhul on ülikahju, et nad otsustasid oma poe Ülemistesse teha ja selle juba ka kinni panna, sest olgem ausad sellise lege moevaliku jaoks on pere ostukeskus väga vale koht. Kollektsioon oli täidlane, rikkalik, elementide rohke ja stailing vanaema prillidega meeldis mulle täiega, hiigelprill on tagasi sõbrad.
Drumroll and glitter dust here comes my photo review on the April 1 Riga Fashion Week. I use my own photography again, so you can see stuff thru my eyes. By the way I love Riga, all that jugend style, sushi places and simply being on a trip so close yet so awesome. Lets start with Creame, it’s a very popular concept nowadays to print illustrations on everything, I like the idea of leggings and oversized shirts a lot, some of the illustrations resolution and overall art curating could be more thorough tho. A completely new name for me Natalija Jansone came on stage with some serious quality, I liked the sparkle in the grey fabrics and I discovered my new model crush in her show, the one in the blue coat, Liene Podina. One Wolf is already a popular name in Estonia, I have their hoodie too, this time around I’m pointing out silicone-rubber raincoat kind of capes that where used on and under some of the clothing, really kewl idea. NÓLÓ, well, I’m super sad that they opened up a boutique in Estonia in such place as Ülemiste centre and already closed it, because lets be honest a family mart is not a place for eclectic quality fashion. The collection was diverse, rich, detailed and I loved the styling with oversized grandma glasses, I’m telling you friends, big old glasses are absolutely back.

CREAME
creame.com

RFW_S16_NEWKEWL-35

RFW_S16_NEWKEWL-39

RFW_S16_NEWKEWL-38

RFW_S16_NEWKEWL-36

NATALIJA JANSONE
fb.com/Natalija-Jansone

RFW_S16_NEWKEWL-51

RFW_S16_NEWKEWL-48

RFW_S16_NEWKEWL-53

RFW_S16_NEWKEWL-56

ONE WOLF
onewolf.eu

RFW_S16_NEWKEWL-61

RFW_S16_NEWKEWL-64

RFW_S16_NEWKEWL-71

RFW_S16_NEWKEWL-62

RFW_S16_NEWKEWL-70

RFW_S16_NEWKEWL-65

NÓLÓ
nolofashion.com

RFW_S16_NEWKEWL-97RFW_S16_NEWKEWL-94RFW_S16_NEWKEWL-102RFW_S16_NEWKEWL-83RFW_S16_NEWKEWL-76RFW_S16_NEWKEWL-79RFW_S16_NEWKEWL-85

RFW_S16_NEWKEWL-73RFW_S16_NEWKEWL-92RFW_S16_NEWKEWL-103
RFW_S16_NEWKEWL-88RFW_S16_NEWKEWL-75RFW_S16_NEWKEWL-80RFW_S16_NEWKEWL-95

www.rfw.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *