23.08. 2012

QooQoo + Siison ÄRAJAGAMINE!

UPDATE! PRINTSESSID LOOSITUD, TULEMUS SIIN: http://localhost/uustuus/2012/09/10/loputud-seened-arajagamise-voit-pello/

Peale nädalavahetust mis suutis mul venida neljapäevani välja on mul hea meel teatada, et Uustuusakene blogikene sai võimaluse anda ära 80€ krediiti QooQoo osakonnas Siisoni veebipoes :D http://siison.ee/brandid/qooqoo.html/ Yes 80 mitte 8 :P

MIDA TEGEMA PEAB AH AH AH? Tegema peab seda, et 
– hops hops looma omale konto siisonis, seda on eriti üks-hiireklõps teha facebook sisselogimise kaudu 
– ja siis kirjutama siia alla, et ouou konto tehtud ja ma näiteks kasutaks krediiti Multicat kleidi või millegi taolise tarbeks :)

Ärajagamine kestab 2 nädalat, see tähendab, et niikaua on siis aega kommentaarida ja registreeruda. Luban aupaklikult, et sügisel on plaanis veel üks QooQoo jaotus ja et alati tasub osaleda, sest senimaani on ikka võitnud kõiksugu erinevad tavalised igaltpoolt inimesed.

PS. Pange tähele – Moonrise Kingdom toob endaga kaasa maipõrnikate punasesse raamatusse sattumise ja etsy on kohekohe täis selle tõestust! Ja muidugi ma armastan seda filmi nagu ka kõiki teisi Wes Andersoni lapsi.

Muide ma nagu saan aru, et mittemingit seost peale nunnuduse ei teki, aga mul tahest tahtmata tuli soov soovitada kõigile kellele MK meeldis vaadata kindlasti ka Spike Jonze’i I’M HERE nimelist lühimilmi robotite armastusest. http://www.youtube.com/watch?v=u2Tu4VwYzio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

104 Comments