24.06. 2015

Positivus Ready 2015 & H&M WINNERS
#HMLOVESPOSITIVUS
+ H&M Loves Positivus look extended vol.2

positivus_hm_winners

And the winners are: Kadri Sammel & Eliisa “Passu”,
warmest hugs, H&M will get in touch with you and BIG thanks to ALL the participants,
as always I’m sad that I cannot give prizes to EVERYBODY because
ALL the instagrams were magical and beautiful and you are festival mermaids none the less!

Ja rõõmsas tempos kuigi ma ikka veel olen haige liigun Riias pildistatud #HMLovesPositivus seeria number kaks lookide poole. Siin on mul seljas Positivuse t-särk loomakestega, mis oli üks võidutöödest ja ainuke võidutöö Eestist. Kuldsed H&Mi püksid mis püüdsid mu pilgu koheselt kui showroomi sisenesin, oma lohvakuses ja mugavuses ja samas glamuurses sädeluses on selline püks festivali valik number üks. Vestike on aga hoopis üllatavam, sest üldjuhul ma ei vaatakski selliseid aksessuaare, aga seekord proovisin ja hakkas täitsa meeldima, Yes-man’iks olemine riietuses tõi hea leiu.
Selle seeria juurde jutustaks ka loo sellest kui armas ja proff jumestuskunstnik meil võttel oli. Nimelt Kristine Cakare. Kui meigitooli istusin, küsis Kristine, et noh mis me siis teeme ja ma nagu ikka ütlesin, et noh mingi selline kassilik silm ja hästi tihe kulm ja põsesarn välja. Ja selle peale Kristine vastas, et aga äkki värviks sul hoopis nii kulmud kui ripsmed SINISEKS? :) Ma olin täiega kohkunud, sest noh mul pole ju midagi selle vastu, et kulmud siniseks värvida ja päris tuus mõte, aga olgem ausad väga tihti jumestajad sellist asja ise selgest taevast välja ei paku. Ja siis võttis Kristine välja oma nutifoni ja näitas mulle uustuusa postitust kus ma ise panin meigi inspiratsiooniks pildi siniste ripsmete ja kulmudega mõni aeg tagasi :D SOOJALAINE ÜLEKEHA. See oli nii tuus! Inimene reaalselt viitsis teha väikest taustauuringut sellest mis mulle meeldib ja sobib ja tundis minu jumestus-eelistusi tolleks hetkeks paremini kui ma ise tunnen. Ühesõnaga mega armas ja nii peabki igat tööd tegema, südamest ja põhjalikult.
With hat happy beat we shall proceed (tho I’m STILL ill) to the vol.2 of the #HMLovesPositivus photoshoot we had in Riga. Here I’m wearing a Positivus t-shirt with animals which is one of the winning works and the only winning design from Estonia. Here you can also see H&M golden pants and these babies caught my eye as soon as I entered the showroom. Golden floaty comfy but glam pant – totally a super yes for the festival wear. The embroidery vest is something I wouldn’t concider myself wearing but I randomly decided to try it on and really liked it so being a YES-girl sort of payed off and now I have discovered something different in myself.
But this time it’s not only about the clothes, I wanted to tell you about an awesome make up artist Kristine Cakare. As I sat in the make up chair she asked me what look I would like to go for, as usually I said something like a bit of a cat eye with really bushy eyebrows and don’t forget to accent those cheekbones. What she suggested then came as a total surprise. As Kristine said – maybe we should try BLUE eyebrows AND blye lashes? Ok, I’m super cool with trying out crazy make up but where did it come from, such a bold and surprising idea? And Kristine took out her cellphone and showed me my own inspiration blog post with a picture of an eye with blue lashes and brows. THAT WAS SO THOUGHTFUL AND SWEET! That someone made an actual research on what I like and what would suit me and who I am. It warms my heart to this day. So kewl :D And I think this is how everybody should do their jobs, diving in completely and with an open heart. Thank you Kristine!

_U2A7876

_U2A7924

_U2A7933_U2A7980

_U2A7896

_U2A7913

_U2A8079

_U2A8000

_U2A7905_U2A7893

_U2A7860

_U2A8068

_U2A7995

_U2A8111

_U2A8103

_U2A8094
Photography: Vika Anisko, fellow model: Agnese, MUA: Kristine Cakare, Outfits: H&M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *