30.06. 2016

See you later hairygator, here’s the new box braids me!

Ma olen nii rõõmus ja rahulolev ja sellise enesetundega nagu arvatavasti on nendel merineitsidel kes ei unista jalgadest, vaid on rahul oma kalasabadega. 15 aastase Lauryn Hill fännina, 15 aastat tagasi, unistasin päris patsikast soengust ja tänu Sandrale kes vapralt 15 tundi minuga veetis sai see sigapoeetiline unistus teoks. AITÄÄÄÄH SANDRAKENE! Ja aitäh Aljona, et seltsiks olid ja friikaid tõid, need läksid küll õigesse kohta, ja Martin siidriga mmm :) Võin väike valge vampiirike olla, aga vaim on nüüd küll peal täitsa vastupidine. Tahaks veel öelda, et see uus tulemine meeldib mulle nii hullupööra, et pole üldse vahet mida keegi teine mõtleb või ütleb, aga eile juhtus üks väike vahejuhtum mis sellele loogikale vee peale tõmbas. Jalutasin oma ükssarvik olemuses esimest korda üle tänava kui mind peatas armas vanamees ja kostis ingliskeeles: Tere, kas ma tohin teist pilti teha, ma olen Iisraelist ja teie juuksed on kõige ilusam asi mis ma kunagi näinud olen. Ja päris mind ei kotigi, kui sõnad on nagu trullakad mopsikutsikad kes sulle kambakat teevad :) Liiga palju smailisid tänaseks, aitab kah!
I am so happy I finally got myself together to do it. I’ve dreamt of proper braids since I was a teeny tiny teenager Lauryn Hill fanatic. And here I am, white as a vampire, but soulful as a homemade steak. Thank you so much Sandra for spending these 15 hours on me, this means hell of a lot, and thank you Aljona for hanging along and bringing me those yummy french fries, and Martin with cider mmmm :) A dream I dreamt for 15 years came true in 15 hours. Poetic as fuck, oh what a great luck! And I’d like to say I love the new me despite what anyone else would say, but yesterday when I was rocking that unicorn on the street for the first time ever, a lovely grandpa stopped me and asked if he could take a picture, he’s exact words were: Can I take a picture of you please, I’m from Israel and your hair is the most beautiful thing I have ever seen. Oh man. Of course I care what others think if their thoughts are like magical kisses from an army of pug puppies!! Thank you lovely man, You are the most beautiful thing yourself :) And that’s enough smileys for one post.

helene_boxbraids

helene_boxbraids-11

helene_boxbraids-6

helene_boxbraids-10

helene_boxbraids-7

helene_boxbraids-9

helene_boxbraids-8

helene_boxbraids-3

helene_boxbraids-4
helene_boxbraids-2

helene_boxbraids-14

helene_boxbraids-18

helene_boxbraids-20

helene_boxbraids-17
Denim jacket: Vintage Humana; Blue dress: H&M; Choker necklace: H&M; Print jumpsuit/leggings: H&M Coachella; Rubber bands: Invisibobble; Cat pillow: RIPNDIP Reedeshop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 Comments

 • Triin says:

  Väga-väga vinged! Olen sind nüüd mõnda aega jälginud ja aru saanud, mis sinule meelepärane tundub olevat. Kuid ma ei oleks eales uskunud, et sina midagi sellist teeksid endale. Aga see on hullumeelselt vinge! Huge thumbs up!

  http://www.triinkalmus.com

 • LL says:

  Vau,tõesti väga äge lõpptulemus. Mulle isiklikult meeldib kõige rohkem see, kus patsid lahti on.
  Võiksid muidu rääkida ka nende hooldusest, kuidas pesta on, kaua peas saab kanda, kui oma juuksed pikemaks kasvavad, kas siis saab neid samu juukseid uuesti punuda.

  • Helene Vetik says:

   Aitäh! :) Kuna mul ka endal on nüüd need olnud 3 päeva, siis täpselt pole veel hooldanud ja kõik mis juuksurilt ja sõbrannalt kellel ka analoogsed patsid olen kuulnud, on väga lihtne ja iseenesestmõistetav :) Kui juuksed kasvavad siis ka patsid kasvavad välja, siis on aeg need lahti võtta (isiklik otsus kui kaua välja kasvanud patsidega soovib käia), materjali saab kasutada niipalju kui seda mitte-kahjustatud kujul alles jääb, see on ka individuaalne, kindlasti vähemalt pool materjalist. Pead päris klassikaliselt pesta ei saa, materjal on ju sünteetiline ja puhastamist vajab vahepeal ainult peanahk, ei panda palsamit ega õli jne, seega võimalikult harva pesta ettevaatlikult. Et kõik täpselt nii nagu loogiline tundub :)

 • Aljona says:

  Much-much LOVE <3

 • Kerli says:

  Tahaksin endalegi väga teha selliseid! Kus tegid? Ning palju umbes maksma läks?