22.07. 2016

NUDE IS THE NEW BLACK. TOMMY CASH. WINALOTO.

tommycash_johannakand_9

tommycash_johannakand_3

tommycash_johannakand_6

tommycash_johannakand_5

tommycash_johannakand_10

tommycash_johannakand_11

tommycash_johannakand_7

Iga kaader kui iseseisev graafika teos, need värvid, modellid, stilistika, liikumine, kõik on nii täppis, et keha täitub elevusejudinate täppidega. Ma olen väga rahul, et Tommy on retro vene esteetikast edasi liikunud (see hakkaski omamoodi leierdatud saama) ning saabus aeg teha midagi järgmisel tasemel tuusa. Ja pole mingi liialdus öelda, et antud teose loovtiim tegigi ära parima muusikavideo Eesti muusikavideote ajaloos, faktide fakt. Ronisin lausa arvuti ette keset oma ainukest Hiiumaa puhkust ja kukkusin blogima, päris oluline teema pidi järelikult olema. Igastahes nautigem ihu.
Each frame like a separate graphic art piece, the colours the models, the movement, the styling, the everything is so on spot. I am very happy that Tommy Cash is moving away from retro russian aesthetics which began to fade in their coolness anyway, it’s time for some serious visual pieces and the creative team of this work made the best music video in Estonian music video history, that’s a fact. It even made me open up my blog in the middle of my one and only countryside summer vacay, that’s a huge deal youguys. Now enjoy some pure flesh, made in Estonia.

Produced by: Anna-Lisa Himma; Directed by: Tommy Cash; DOP: CJ Kask; AC: Laur-Erik Ruus; AD: Elisa Johanna Känd; Art Director: Anna-Lisa Himma, Tommy Cash; Gaffer: Sven- Erik Mändmaa; Edited by Sven-Erik Mändmaa & Elisa Johanna Känd; Visual Effects by FrostFX; VFX Supervisor: Heiki Luts; Main Compositor: Vahur Kuusk; Compositors: Martin Turu, Heiki Luts; Casting directors: Arinda Piel & Lisa C Claudia; Production Assistant: Lisa C Claudia; Production design: Tomas Tammemets & Anna-Lisa Himma; Grading: Jevgeni Bõstrov, KEON Post; Style: Kristians Aglonietis, Elza Ozolīte & Pamela Peepson; Make Up: Greete Raudkats, Egle Ainumäe; Hair: Ellu Arula, Birgit Brük

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 Comments

 • Liis K says:

  Sul on täiesti õigus, et see on parim Eesti muusikavideo! Pole ammu sellist vaimustust olnud ühest muusikavideost

  • Helene says:

   Mul endalgi on megavaimustus, esimese hetkega tundsin, et novot ongi juba ameerika kunnid Tommy videote kallal ja siis nägin muudkui tuttavaid modelle ja nägusid ja sain aru, et jessikas omad tüübid nii tublid :))

 • kp says:

  veits nagu Turki ERKI ühe aasta klipi ripoff.
  aga tegelt on cool, teostus on super ja tõesti ei ütleks, et eesti asi. välismaa meedias ka juba tublisti kajastust saanud.

  • Helene says:

   Nude toonid on oma 5 aastat moe minifilmides tugev teema, ripoff on karmivõitu väljend selle kohta, eriti ei usu et eesti maastikul tuleb tegijail pähe teineteist ripoffida. Väljamaa meedias jup juba kulgeb video õnneks, ise nägin seda ka NME’s mitte eesti kanalitest :)

   • kp says:

    ei mõelnud nude toone, mõtlesin seda human pyramid teemat 2014 aasta kollektsiooni tutvustusvideost. ja okei, ripoff tõesti veits karm sõna, väga ruttu viskas lihtsalt võtte turkile :)