19.12. 2016

GIFTS TO SELF

Natuke šoppamisraportit. Kuigi võib tunduda, et mul on miljon asja, siis tegelikkuses on mu garderoob päris väike ja mõtlen 148 korda enne kui uut asja hangin, isegi kui see on kingitus. Nii satuvad mu juurde asjad mida olen soovinud juba kaua-aua aega ja omakrda asjad mida ei tarbi lähevad taasringlusesse Bloggersmarketi turul, Uuskasutuskeskuses, Humanas, Kopli Vintaažis (Telliskivi 62) ja annetustena. Nii, et mul on veits vähem süümekaid ja nats rohkem rõõmu 3 uue asjakese üle.

Testisin läbi uue veebipoe NEWMOOD võimalusi, avastasin sealt mitu lemmikbrändi, natuke ukerdasin saapasuusrustega ja lahendused tulid väga ruttu ja ladusalt. Tellisin kõigepealt martensid nr 37’le ja siis tagastasin ja võtsin 38’d. Hullult googeldasin ka enne kusjuures, et kui on selline poolik jalanumber nagu 37,5 siis kummad võtta, ja google ütles et martensite puhul ikka pigem väiksem, sest ei taha et nad jalas logiseks. Aga 37 oli ikka nii väike et varbad krõnksu ja kannata, ja paksem sokk on iga kell parem kui valutavad varbad. Pusa on kogu perele, mõnus hiiglaslik XL cheap mondat on mulle nagu pusakleit, Madisele nagu tavapusa ja Kostjale nagu voodi :D Ja Rains vihmamantlit olen ammu tahtnud Kaubamajas seda piidelnud mingi 2 aastat, nii et selline isiklik jõulukink.

A bit of shopping raport. It may seem that I have too much stuff, but really my waredrobe is very tiny and I think million times before purchasing anything, even if it’s accepting a gift. This way I only get stuff that I really truly want for a while and other stuff goes to have a second life in a reuse center, Humana, Kopli Vintage, Bloggersmarket or charity. So I don’t have too much guilt and feel genuine happiness over these 3 gifts to self.

So I tested out the new online shopping mall NEWMOOD, discovered that they have several of my favorite brands, ship really fast and the returns work well too. I ordered too small martens boots at first altho I googled for a while before the order and many people online said that if you have weird shoe size like my 37,5 it’s better to get 37 so the boot don’t wiggle, but it was so small that I couldnt walk. I had a succesful return and got 38, which is a bit wiggly on my skinny foot, but it’s definitely better to wear a thicker sock than to scrunch mu toes. The XL cheap monday hoodie I got for the whole family. For me it’s a hoodie-dress, for Madis it’s a regular fit and for Kostja it’s a dog bed :D And the Rains raincoat is something I simply wanted for almost 2 years now and never got, because I’ve always thought blah there’s not that much rain, but now decided to finally get it, love the color, love my gift to self.

NEWMOOD.ee

@newmoodfashion
newmood-newkewl-6

newmood-newkewl-10

newmood-newkewl-19

newmood-newkewl-28

newmood-newkewl-26

newmood-newkewl-30

newmood-newkewl-32

PS. Koos valge saapaga tahaks rääkida natuke ka valgetest kiivritest. White Helmets on Aleppo sõja vabatahtlikud, kes toovad kannatanuid välja rusude alt, need on tavalised inimesed – raamatupidajad, sportlased, juuksurid, kesiganes, kes on otsustanud luua vabatahtliku päästeameti. Ja nende heaks on väga lihtne annatada [siin]. Lihtsalt väike jõulumõte, ei moraalitse, aga endale kinke tehes (mis on ka igati okei ja meeli peab ju üleval hoidma) siiski võiks mitte unustada teisi ja võimalusel teha veidi heategusid.
PS. With these white boots of mine I’d like to have a moment for White Helmets of Aleppo. A group of regular folks – hairdressers, account managers, sportsmen, you name it, they are pulling people out of bombing rubble and have already saved 73,530 lives. You can support them with a donation [here]. If you don’t have money to spare it’s absolutely ok, it’s also ok to spend on yourself if you need to lift your own spirit, but you know, that’s just a christmas idea, to take part in charity and make some good.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.