04.10. 2016

OOTD x Max Mara x 2

As seen on Portail.ee
portail_maxmara_coat-17 portail_maxmara_coat-27 portail_maxmara_coat-29 portail_maxmara_coat-28 portail_maxmara_coat-31 portail_maxmara_coat-48 portail_maxmara_coat-58 portail_maxmara_coat-53 portail_maxmara_coat-52 portail_maxmara_coat-41

Helene is wearing: Max Mara JESONE coat, Max Mara eyewear, Reebok Classics sneakers, Burberry shirt, H&M pants, H&M necklace, Vintage silk scarf, Vintage bomber, River Island bag. Aljona is wearing: Max Mara 101801 coat, Cortefiel shoes, H&M outfit, Mulberry bag. Photography: Andreas Roosson.

Kaks lõbusat naist ja väike mops vasakus nurgas :D

Tegime Portaili naiskonnaga väikese tiiru vanalinna peal testides Max Mara mantleid ja mis ma oskan öelda – väga soe ja väga mõnus on. Algul leppisime kokku, et proovime kumbki mõlemat, kuid siis hakkas kummalegi oma mantel nii meeldima, et enam polnud isu vahetada. See ju ongi see kõige arusaadavam kiitus ja ülevaade.

Aga kaamlikarva vabalt istuv mantel on selline elukas kes sobib kõigi ja kõigega, olgu sul kuldne püks ja vintaažne siidisall või süsimust kostüüm ja ussimustri king.

1951. aasta Max Mara mantlist inspireeritud Max Mara mantlist (seljas Aljonal) saab täpsemalt lugeda Portailis.

Fotode vaibist võetuna hüüan lõpetuseks Adjöö!

Two lovely ladies and a pug in the left corner :D

Portail girl-power team took two Max Mara coats for a spin on the town. What can I say – comfy, cozy, warm. At first we made a deal for both to wear both options, but after some time each lady loved her coat so much we didn’t even change up. I think it’s the best and shortest experience description. Too good to give up.

Camel coloured loose coat is something that fits with about everything, golden pants and vintage silk scarf or black on black with a snake pattern shoe. It just works.

A bit more on the Max mara coat that’s inspired from the 1951 years Max Mara coat (as seen on Aljona) is written on Portail, but in estonian indeed.

Inspired by our own photos I therefore say Adieu!

fb.com/MaxMaraEstonia
maxmara.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments

  • Kaija-Liisa says:

    WOW kui ilusad ja stiilsed naised. Ebareaalne, aga täiesti olemas siin maamuna peal. Aljona on nagu klassikaline prantsuse naine ja sina oled nagu boheem/kunstiinimene prantsuse naine. Peaksite kusagil maailmakuulsate moeajakirjade lehekülgedel streetstyle sektsioonis olema.

    • Helene Vetik says:

      Aitäh armas Kaija-Liisa, väga südantsoojendav on sellisel jäisel tuulisel päeval lugeda nii sooja kommentaari :)