07.11. 2016

Mask Ball by Lucille Michieli

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o4_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o2_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o1_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o7_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o6_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o8_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o5_500

tumblr_nklmrr4zvc1r0ns07o3_500

Mulle väga meeldib aja olemasolul meisterdada ja veel meeldib korraldada evente ja üritusi, kasvõi oma firma jõulupidu, kuidagi nii, et kõigil oleks tegemist ja tegemise üle bondimist. Sattusin siis täna pinterestis sellistele tuusadele paberist maskidele mida vorpinud Lucille Michielli kes ka varem megatuusaloovanaisena siit uustuusast läbi käinud, aga nüüd siis DIY sektsioonikeses. Suhteliselt lihtne võtta nendest šnitti, visata lauale ette-lõigatud sulekesed, ringikesed, põhjakesed, kleeps-kleeps ja valmis. Kes jänes kes harakas.
When I have time I really like to spend that time on crafts, even when I throw parties for friends or colleagues, I like when people have something to do and bond over doing it. So I found these ultra cute maks by Lucille Michieli who’s been in newkewl before as a hyper talented creative person, and now in DIY section. It’s quite easy to replicate this idea, just pre-cut out some color paper feathers, dots, mask shapes and stick stick stick. Who wants to be a bunny and who wants to be a birdie. It’s a free land, or forest!

lucillemichieli.tumblr.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments

  • Triiner says:

    Nummikad. Ja oleks ju päris vahva eventi üks osa, et ette lõigatud ringikestest-sulekestest ja muust sellisest saaks ise oma maski kokku kombineerida. Selline kergelt loominguline tegevus pakub mu arust paljudele naudingut ja elevust. Peale nummi võiks ka nummi-jõledaid elemente olla :P

    • Helene Vetik says:

      Jap, nii ongi, me Hmmm stuudios oleme nüüd paari tegutsemisaasta jooksul alati midagi toredat teinud jõulupidude ajal, üks aasta käisime savikojas savist nõusid tegemas teine aasta küpsetasime leiba :)