30.09. 2014

Testing-testing: Madara detox+superseed & Nioxin

Vahelduseks jätan oma vannitoa ukse pilukile ja näitan mis seal toimub. Katsetasin siin uusi näohooldusi ja juuksehooldusi.

Juustest kõigepealt, oma juukseid liigendan sektorisse HEINAD. Nad on heina värvi, nad on katsudes nagu hein ja kui õhtul pestud peaga magama lähen, siis nad on hommikul nagu heinakuhi. Uus megapiparmündine Nioxin sisaldab igasugu kraami mis peaks heintele hästi mõjuma mõjus täitsa hästi. Kõige positiivsem, et peaaegu esimest korda elus ärkasin peale õhtust juuksepesu inimliku siidise sätitava soenguga. Üks mure, et päris igapäevaseks kasutamiseks on piparmündi laks liiga võimas ja ajas peanaha sügelema, aga paar korda nädalas toimib hästi. Hankida saab Solarise Dolce Vitast. Mehed hoidke ka silmad lahti, sobib teie heintele ka ja lõhnab sobivalt.

Naha juurde. Madara uued koorivad maskid detox ja superseed õli. Fotol on näha mu just töödeldud nahka peale koorivat maski ja õlitust. Ei soovitaks liiga noorel nahal sellise vitamiini laksuga harjuda, sest mida siis enam näole määrida kui on tõesti SOS hetk. Minu 29 aastane nägu aga vajab just koorimist ja boosti, õli on täismahus imetoode, kindel lemmik. Lõhnab kõik looduslikult ja neutraalselt, nii et jällegi sobib uni-sex ja ka uniseks (höhö) kasutamiseks. Külmaperioodiks peab end enivei mõne talvekreemiga varustama, tatise nina ärritust ja kuivi huuli saab immutada daily defenciga, see omakorda lõhnab väga söödavalt. Omnom.

I’m going to leave my bathroom door open for a while and invite you in on a sneak peak of some products testing.

First the hair. I tend to call my hair the hay. It’s hay coloured, it’s as dry as hay and when I wake up in the morning after an evening shower it looks like a haystack. So I was testing the new Nioxin and the most positive part about it next to an extreme peppermint boost was that when I woke up after the wash, my hair looked like of a normal human beings. It was silky and easy to maintain. Who would’ve thought. The only minus is that when I used it daily my head started to itch, the peppermint was just too strong to handle. But using it a bit more seldom is ok. The smell and package is good for the ladies but the men as well.

Then the skin. On the photo you can see my face right after a Madara new detox scrub mask and a superseed oil applied. Everything smells naturally and neutrally. One suggestion would be not to use it on a younger skin, because when you start to peel and give yourself too strong vitamin boost at a very young age what products will be left for you in the future when you really need it. But my 29 year old skin seriously needs some boost, so the oil is an absolute favourite now. It’s also pretty good for a unisex use. And for winter crumbled lips and noses there’s a defence cream too, this one smells superyum.

Ja last but not least, väisasin hiljuti Disainiauhindu ja mis veel tähtsam minu nunnude sõbrannade vahukommi teemalist sünnipäeva ja sealt pärineb universumi parima meigikunstniku Liisa Chrislin Salehi tehtud meik ja Fankadeeliku couture kleit. Teemaks ükssarvik tüdruk.
Uhh kui magus postitus tuli! Nüüd peab vaatama Rocky 1-te 2-te ja 3-me rutukesti.
And last but not least, I needed a unicorn make up for Design awards and most importantly for my friends cotton candy themed birthday party, so Liisa Chrislin Saleh gave me this awesime makeover and the couture dress is from Fankadelik.
Woops, this post got kind of too sweetm go watch Rocky 1-2-3 now!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.