16.05. 2016

Outfit a’la Line Cafe Shanghai

Paar ülesvõtet meie Shanghai French Concession koduhoovist ja lupsti rännak Line äpi teemalisse kohvikusse, mis oli üks perfektne koht olemaks Helene, höhöh. Kes ei tea, siis Line on Koera-Jaapani-Hiina päritolu äpp mis on midagi clip-art, instagrami ja facebooki vahepealset, selle erinevusega, et see sisaldab suures koguses (ja nüüd ma kohe kasutan sõna nummar) nummareid koomiksi karaktereid karukeste konnakeste tibukeste näol. Inimesed fännivad seda manjakluseni välja ja ostavad seega ka Line Cafe nii toidust kui ka meenetest tühjaks, mina ostsin ainult toitu, sest reis oli juba poolepeal ja tekkis tahtmine veits rottida. Koogikesed värgikesed olid maitsvad ja see on kindlasti üks sihtkoht mis templites ringi jooksmisele restardi teeb ja toob vahelduseks moodsasse plastmassist aasiasse.
A couple of snaps from our Shanghai French Concession hood and off to the Line app cafe we go. As you can see it’s a perfect place to be me, hehe. If you haven’t heard, the Line app is a Korean-Chinese-Japanese app that’s something in between of instagram, facebook and cute clip art madness. The main deal are the super kawaii comic characters that you can stick on your pictures and obviously people are in quite a craze about them, buying all the food and toys from the Line cafe as well. I ate the stuff that you see in the pics and that was very tasty indeed. So I absolutely recommend the cafe especially after few days of temple runs, it will definitely bring you into the more futuristic and plastic fantastic China world so your trip will sort of get a refreshing reboot.

helene_linecafe_china-14

helene_linecafe_china-13

helene_linecafe_china-10

helene_linecafe_china-12

I’m wearing: Sandals & flare dungarees: H&M Coachella; Bow & shirt: Forever21; Bag: Fjällräven Kånken; Socks: COS; Photography: Aljona Eesmaa


helene_linecafe_china-30

helene_linecafe_china-27

helene_linecafe_china-19

helene_linecafe_china-21

helene_linecafe_china-28

helene_linecafe_china-17

helene_linecafe_china-22

helene_linecafe_china

helene_linecafe_china-18

helene_linecafe_china-20

helene_linecafe_china-29

helene_linecafe_china-6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 Comments