16.12. 2017

The lost Kopli Vintaaž chronicles #3

Siit on selgelt näha, et tegu on hommikuga, muul ajal ei saa nii uimerdavat pilku olla, samas kantavas mündikompveki mullis on täitsa paras uimerdada. Arvestades sellega, et uimerdavad tõenäoliselt merineitsid oma uimedega – tekib fotodel täiuslik kooslus.

Viimane ja kolmas seeria selleks korraks Kopli Vintaažile (Telliskivi 62, Tallinn), mõelge alles hiljuti oli ilm selline, et võis vestiga linna peale minna, igatsen seda aega kohe kõvasti. Antud kombot oli päris lihtne kokku panna, võta kõik ühte värvi asjad ja sa ei pane puusse, isegi kui toonid veidike varieeruvad. Kõik see ja rohkemgi veel nüüdseks Kopli Vintaažis. Aitäh Gerda piltide eest, ütlen ausalt, nii, et keegi sebib sulle kenad fotod on ikka palju mugavam blogida!

You can clearly see it was a morning, my eyes are still swimming in the drean world. But hey, the colors in this outfit are also kind of mermaidy so swimming it is. Everything goes well together in the end.

It’s the third and this season’s last series for Kopli Vintaaž (Telliskivi 62, Tallinn), can you imagine just a couple months ago the weather was so fantastic, I can’t say I don’t miss it. But about the clothes … hmmm … it’s super easy to pull off a look like that, just take everything of the same color but slightly different tones and there you are, mint dream or pink dream or whatever, random bits that fit like a glove. And thank you Gerda for the photos, I gotta be honest, it’s SO much easier to blog when someone else arranges the photography part!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.