25.10. 2016

KENZO X H&M X NEW YORK #3


THE PRESS CONFERENCE & THE SHOW

newkewl_hm_kenzo_press_night

newkewl_hm_kenzo_press_night-2

newkewl_hm_kenzo_press_night-3

newkewl_hm_kenzo_press_night-5

newkewl_hm_kenzo_press_night-10

newkewl_hm_kenzo_press_night-9

newkewl_hm_kenzo_press_night-13

newkewl_hm_kenzo_press_night-8

newkewl_hm_kenzo_press_night-14

newkewl_hm_kenzo_press_night-6

newkewl_hm_kenzo_press_night-15

newkewl_hm_kenzo_press_night-17

newkewl_hm_kenzo_press_night-16

newkewl_hm_kenzo_press_night-4

Huh! Väga jetlagisena olen lõppudelõpuks tagasi ja kuna üha lähemale tuleb Kenzokese HaajaEmmikese jõudmine Eestisse, siis võib sellele teemale veel ja veel uustuusas ruumi anda.

Niisiis, mis toimus pressikonverentsil?
Pressikal sai kuulata ja küsitleda Kenzo disainereid ning ma pean tõdema, et minu arvates on see kõige isiklikuma disainer-kollektsioon suhtega kapsel mida H&M eales teinud. Need tüübid on nii südamega asja juures, et kuidagi mõistad, et päriselt ka nad ise loovad neid asju ning on huvitatud laiema publikule omaloome tutvustamisest. Humberto pani kõvasti ka südamele, et väga suur rõhk on ekspressiivse moe pakkumisel härradele. Vibutas näpuga ja ütles, et need ajad kus meestel pole midagi toredat selga panna peaks aastal 2016 küll ametlikult läbi olema. Päris tuus moment oli ka see, kui üks ajakirjanik tõi välja Humberto Peruu juured ja uuris, kas osade kleitide peruu-rahvariide motiiv on taotuslik. Ja oligi! See oli selline väike üllatus ja tundus et Humberto ja Carol olid ise ka päris rõõmsad, et küsija oli kodutöö tublisti teinud.

Pidu pidu pidu!
Ülalpool olevast videost on ehk kõige paremini tunda seda, mis õhtusel esitlusel toimus. Express yourself! Laul jäi vist kõiki külalisi veel nädalaks kummitama. Ülivinge koreograafia, kümned ja kümned tantsijad, trummiorkester, hea vaib. Eks mul polegi väga sõnu, sest nii retsi tantsushowd näeb arvatavasti kuskil Beyonce kontserdil või Olümpia mängude avamisel, kummalgi pole ise varem käinud. Tuntud moesaadikud polnud sugugi teistest külalistest vip alaga eraldatud ning mood ühendas kõiki, ühine häng, võimalus riietuda sama vabalt ning ou mai kaad ICE CUBE räpishow aftekaks. Ma ei tea kas see on lihtsalt ingliskeel või väga hea akustikaga saal, aga igast kiirkõnes räpitud sõnast oli aru saada, mida väga tihti pole kodus juhtunud :D Peale showd avati sealsamas kontserdimajas butiik, kus kõik nagu segased šoppasid. Terve aja vältel olid ennast nautimas ka Kenzo disainerid kes rahva seas rõõmsalt tantsu lõid. Minu tüüpi pidu ühesõnaga, pole ime, et kutsuti :))

Phew. Jetlagged I am, but as Kenzolishess HMlishess is crawling closer and closer to our continent I must not rest, but give some more space to the topic right here.

What I found out during the press conference?
We had a chance to listen to the brand story and ask questions from the designers. By the info that I got and vibes that I felt, I must say that this capsule is the most hands on special treatment very much designer-based one – out of all of the designer collabs H&M has ever done, I mean these guys really do want to spread their message personally. Humberto also talked about the male audience, and was happy to say that boring times in the male fashion industry are over and guys have an equal chance to dress up just as girls do. There was a cool moment when a journalist asked Humberto about his Peru roots and wondered wether some pieces of the collection were inspired by peruvian national clothes. Both Kenzo designers Humberto and Carol were quite surprised by such a good homework and admitted that indeed this assumption is true.

Party party party!
From the video up there you will sense everything you need to sense. Express Yourself is probably spinning in all the guests heads up until this moment. Great coreography, huge amount of dancers, drum crew, positives vibes. I really can’t find better words for this, it was something out of Beyonce concert or Olympic opening show which I’ve never visited before :D The famous ambassadors and fashion crowd where not divided by vip areas and everything worked as a whole, hangout without boundaries. And of course a little afterparty show with ICE CUBE. I don’t know if the venue’s acoustics where just so good or the dudes rap is just so crisp, but I really heard and understood every word, something I usually can’t say about local rap concerts :P After the show, in the same venue, a boutiq was opened, so people started to empty it up like proper crazy shoppers. During the whole thing Kenzo designers also enjoyed themselves and danced their lovely butts off. In other wods, just my kind of party, no wonder I was invited :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *