10.04. 2017

H&M DENIM UNITED presents: Lotte & Lotto

Kas te sellist juttu teate, et Lotte ja Lotto läksid Linnahalli katusele ja hüppasid seal ringi. Nüüd teate. Kui referents pole arusaadav, siis viitan koer Lottelikele sonksidele.

Aga muidu on põhimõtteliselt tegu järjega meie H&M KENZO seeriale, ainult, et nüüd näitame ära kuidas TÄIESTI ühtekalt riides käia, vahe selles, et ühel seljas XS ja teisel L, mis ja kummal peab ise ära arvama. Kaksikutele on abiks uus jätkusuutlik H&M’i unisex kollektsioon DENIM UNITED. Jätkusuutlik tähendab omakorda conscious liini mis kasutab tootmiseks rõivajääke ja taaskasutus puuvilla. Madisele sobib peaaegu, et paremini kui mulle, aga ma ise ka päris rahul, šortsid teevad kõverikud jalad täitsa sirgeks :D Aprillist e-poes! Ja Aprill ongi nüüd juba ju.

Music Weeki paiku tuli armas sõber Eva-Liisa Tallinna ja siis möllasime ringi, tulemas ka lisa (veits hullema seeria jätsin magustoiduks).

Do you know Estonian cartoon character Lotte the dog? Probably not, but here’s a story about her and her boyfriend Lotto, jumping around on the roof of Linnahall.

From the roof straight to the blog it’s the new H&M conscious denim collection, as you can see it’s unisex & it’s called DENIM UNITED. Made from reused and upcycled fabrics & materials. We have shot some couple-blog-posts before, but this time around we are showing off how to feel good in a complete twin look. Everything on both of us is exactly the same, with a size difference of XS to L, guess which one is which :D All you see is in e-shop from April. And it’s April!

We shot during Music Week as our bff Eva-Liisa came to visit us and there will be one more series that’s a bit crazier, as I tend to save dessert for last.

Photography: Eva-Liisa OrupõldShorts: H&M Conscious DENIM UNITED; Jackets: H&M Conscious DENIM UNITED; T-shirts: H&M Conscious DENIM UNITED; Boots: Dr. Martens NEWMOOD shop; Sneakers: Adidas Originals; Purple lip tint: NYX Cosmetics

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.