24.09. 2015

H&M Beauty & H&M Studio hitting Tallinn

Veel enne USA sõitu väisasin H&Mi showroomi ja määrisin endale näkku uut jumestuskraami mis on septembrist müügil Rocca H&Mis ja ajasin selga Studio kollektsiooni varvastest pealaeni. Siinkohal räägivad Johanna Eenma tehtud fotod rohkem kui tuhat sõna, sest Beauty värk ongi pigem selline mida vaadata mitte lugeda. Niipalju veel, et huuled pole tehtud huulepulgaga vaid lipglossiga ja silmadel on kuldne kreem mitte pliiats, selline trikitamine.

PS. Nagu näha alumisi ripsmeid pole mul tavaliselt kombeks värvida, sest kurvad filmid ja loomavideod ajavad alati nutma, nii et erilist mõtet pole sinna pisarakanali kanti tušši raisata.

Before I jumped on the USA train I visited local H&M showroom and messed around with the new Beauty line (available in Tallinn Rocca Al Mare H&M) and Studio collection, from head to toes to be percise. As you can see there’s not much more to say as Johanna Eenma’s pictures speak for themselves. Oh I still want to mention that on my lips, it’s not a lipstick it’s a lipgloss and on my eyes it’s not a pencil it’s golden cream, so here you go, make up tricks.

PS. As you can see there’s no mascara on the lower lid, because sad films and animal clips make me cry so there’s no point to spend make-up on that area.

HeleneHMBeauty-314
HeleneHMBeauty-287
HeleneHMBeauty-299
HeleneHMBeauty-321
HeleneHMBeauty-339
HeleneHMBeauty-334

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.