25.10. 2017

ERDEM x H&M

ERDEMxH&M tuleb linna, täpsemalt Tallinna ja igasugusesse välismaa linna. Tuus on, et kõrgem mood tuuakse taas rahva sekka, samas tuus on ka oma nägemusega glamuuri raputada ja glitter kleidi alla t-särk susada ning tutimütsiga kroonida.

Kõige raskem antud seeria loomises oli pilte valida (komplektid tekkisid iseenesest ja ilma trotsimisega on harjutud, tänavu põiepõletikuta). Et siis pildistasime esimest korda Kristiin Elmatiga ja nii palju vahvikuid tulemusi tuli, et pane kasvõi sadakaheksakümnenelja pildiga galerii üles. Samas kuna tegu on ka Portail’i seeriaga, siis jagubki erinevat kraami nii sinna kui siia ja võib inspo saamiseks uurida mõlemat meediat.

Meie hottide jumede eest vastutas Fankadeeliku ilutegija Liisa-Chrislin Saleh. Suur tänu talle selle eest, kui ilma meigita riideid proovisin oli veits teine tera, mitte kole, lihtsalt teine :D

PS. Kollektsioon saabub müügile 2. novembril. Eestis saab seda osta Postimaja H&Mi kauplusest, mis avatakse erandkorras kell 8.00 ja e-poest hm.com :)

ERDEMxH&M is coming to town, Tallinn town and many other towns I suppose! Kewl that higher sort of fashion is once again available to the casual folks & of course I enjoyed spicing this glamorous with a t-shirt and crowning it with a ski hat.

The hardest part of the shoot was choosing the photos really (we are ok with posing in cold – no casualities, it was also easy to put the sets together). But! We were shooting with Kristiin Elmat for the first time and she did such an awesome job with so much to choose from that I could’ve created a gallery of thousand compositions. Good thing that Portail is also in the game so you might see a different choice of photos over there.

Hot facial features are brought to you by Fankadelik beauty master Liisa-Chrislin Saleh, believe me, when I tried on the clothes without make-up, it looked different, not ugly, just different :D

PS. The collection hits the stores on the November 2. It’s H&M Postimaja in Tallinn and the e-store hm.com :)


Both full outfits from head to toes: Erdem x H&M 2017; Make up: Liisa-Chrislin Saleh; Photography: Kristiin Elmat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.