30.08. 2016

Elina Kasesalu for Eastpak charity

DSC06491
DSC06488

U menja zazvonil telefon, kto govorit? Slon. Tegelikult oli hoopis chat mitte telefon ja mitte slon vaid Elina, kes palus kas ma oleks nõus poseerima tema käsitsi maalitud Eastpakiga. Jaaaa muidugi, eriti kuna tegu on kotiga mis läheb heategevusoksjonile. Üldine konkursi korraldus, reeglid ja võimalus kotte soetada on jäänud minu jaoks suht segaseks, aga kott on tuus ja loodan, et jõuab õige omanikuni. Olen kuulnud, et ka teased osalejad pidid väga head illustreerijad-disainerid olema. Aga kas ka nende koti piltidel figureerib Kostja mops? Vaat seda kindlasti mitte :D Evendi link siin.

Muide meil on pühapäeval 4. september neljas Bloggersmarket tulemas! Müükituleva kraami pilte ja täpsemad infod Facebooki evendil, tulgem, ostelgem, hinnad jälle 2-15€ nii, et palju ei kulu, et tuus välja näha.

A super talented illustrator and a creater of the young estonian illustrators book Elina contacted me with an idea to make some promo pictures with me for her Eastpak charity auction backpack. Of course I was in and here are the results. I hear other bags are done by cool designers and artists as well, but do they have magical Kostja pug in their photos – I doubt! :D It’s been quite hard for me to figure out how to participate in the auction and there’s not much info about it, but I hope the bag will find it’s rightful owner. The event link is here.

By the way the 4’th Bloggersmarket is coming up this Sunday! So See you on thr 4’th September and see more info on our facebook event, the prices will be 2-15€ again meaning cheap way to kewl.

elina_kasesalu_eastpack_uustuus-6

elina_kasesalu_eastpack_uustuus-15

elina_kasesalu_eastpack_uustuus-7

elina_kasesalu_eastpack_uustuus-9

elina_kasesalu_eastpack_uustuus-10

elina_kasesalu_eastpack_uustuus-17
Coat: Fankadelik Vintage; Hat: Monki; Sneakers: Reebok / Reede shop; Hoodie: Adidas Stellasport / Rocca al Mare

Photography: Elina Kasesalu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.