02.12. 2014

DRUM-DUDUDU-DUMM Who gets the KAUN?

Ja crossid saab omale Reela [reelan@] ning mossid saab omale Kristofer [kristofer.soop@]! Supertänud kõigile osalemast, omaltpoolt on tore olla päkapikk ja tore anda ära väärt tuusa kraami.
And cross kaun is going to Reela [reelan@] and moss kaun is going to Kristofer [kristofer.soop@]! I love being your christmas elf and giving out stuff that is as kewl.

mossandcross

Aga minul ka päkapikud juba käivad, enamasti olen ma küll iseenda päkapikk, kuid meil stuudios on juba teist päeva maiused laual ja postiljon muudkui helistab kella. Täpsemalt pildis.
And my christmas calendar is also on, mostly I play the elf for myself, but in our studio we also have candy everyday and mister postman is ringing his bell. More in pics.

Processed with VSCOcam with c1 presetLush-lush-lush!

roosamimmMoschino Barbie!

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Ja avatud on öölooma pood! Ise olen juba tellinud sealt lausa 2 kingitust peale seda kui sain oma rotikese kingituseks. Poleks kunagi arvanud, et olen maskiga magaja, aga näe kui midagi nii pehmet silmi paitab, siis magad ikka nagu nott.
And ööloom faceblanket store is opened! I never thought I’m the sleeping in a mask kind of person, but truly I am and after getting this cute rat as a gift I immediately bought 2 more as gifts for my friends. True story.

ooloomstore.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 Comments