01.06. 2016

Welcome to my Coffee time From North

NB: CAUTION. HIGH EXPECTANCY OF CUTE PUG CUTENESS OVERLOAD.

hfn_uustuus-83
DESIGN LETTERS LOVE

Lõputu kodu sisutamine kui hobi ei saagi otsa lõppeda, sest see on hobi ja nii vahetab meie kodu nägu iga natukese aja tagant. Ma polegi vist omajagu valgusaastaid blogisse pannud pildikesi uuendustest, pime talv oli ka ja osad protsessid on pooleli (KUHU PANNA KÕIK MU KOOMIKSID JA MADISE VINÜÜLID AH #geeklife), kuid elutoa nurgake on täitsa jumekas, suures osas tänu sellele, et väikses nunnus Eestis on nüüd väike nunnu poeke Home From North – kes toob siia kõike mis vaja, et kodu oleks vinksti vonksti, kui mitte koristatud, siis siiski fotogeeniline.

Täpsemalt on minu tähelepanu orbiidis Design Letters keraamika, supertuusa tüpograafiaga ja kõigi tähestiku tähtedega nõudega. Nii, et meile tuli ära M nagu Madis, K nagu Kostja ja H nagu hamburgeri sõber :D Kui ma ütlen keraamika, siis ma mõtlen keraamika, väga pro’d asjad Taanist, Arne Jacobsen’i disainiga. Kui midagi veel saaks soovida, siis et erinevate Design Letters asjakeste valik oleks ka Home From Northis veelgi laiem, vaasi tahaks täiega ja padjapüüri ka. Aga seniks, taldrekud, suhkrutoos ja tassikesed jõudsid meie manu ja kook ootab söömist. Tuus kodu on tuus.

Never ending home decoration is one of my main hobbies and as a proper hobby it never ends indeed. I haven’t posted anything about our new renovations on the blog yet, because frankly it’s never ready and it’s been so dark outside and I have million excuses. One bit is ready tho thanks to Home From North gracing Estonia with it’s magical nordic presence and bringing designer details into our homes, specifically my livingroom (BY THE WAY WHERE THE HELL TO PUT ALL OUR COMIC BOOKS AND VINYLS #geeklife).

To be precise the elements that caught my eye are Design Letters ceramics. Legendary high quality dishes with a touch of Danish master Arne Jacobsen came straight from Home From North to my home, and when I say quality I mean quality, from package to the print. So we got M for Madis, K for Kostja and H for hamburger terminator. If I could wish for more I’d wish that there would be even more different Design Letters appliances in Home from North, like pillow cases and vases ;) But until then we enjoy our plates and cups and sugar jar and gonna eat some cake! Kewl home is kewl.

www.HomeFromNorth.com

hfn_uustuus-67

hfn_uustuus-60

hfn_uustuus-28

hfn_uustuus-56

hfn_uustuus-64

hfn_uustuus-62

hfn_uustuus-52

hfn_uustuus-74

hfn_uustuus-32
Cups, plates, jar: Design Letters & Home From North; Remix Blanket: Ferm Living & Home From North; Kettle: vintage & Uuskasutuskeskus; Marble trivet: Halens; Cork trivet: Tiger Stores; White robe: Hemtex; Sofa: OOT-OOT

hfn_uustuus-107

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments

  • Elo says:

    Iga kord Su postitusi lugedes itsitan omaette, sest no niii vahvalt kirjutad!! Kohe lust on lugeda ;)

    • Helene Vetik says:

      Oi suured aitähid :) kirjutan alati otsemaid mis tuul pähe toob, et oleks ikka nagu päris vestlus ;)