06.09. 2015

6 bloggers x MÁDARA / making of

madara_newkewl_1

madara_newkewl_2

madara_newkewl_7

madara_newkewl_13
Wearing: Adidas StellaSport FW 2015, in stores now, Tallinn: Rocca al Mare Adidas
madara_newkewl_9

madara_newkewl_15

madara_newkewl_12
Thank you Getter Kuusmaa for working with us! :)
madara_newkewl_11

madara_newkewl_5

madara_newkewl_10

madara_newkewl_8

madara_newkewl_4

madara_newkewl_14
From left to right: Iti J, Lucine, me, Mari-Liis, Aljona and Miss Liina.

Kui keegi küsib, et kas ma tahaks oma sõpsudega näomaski teha ja kaamera ees lollitada, siis ma alguses pean veits mõtlema ja siis ütlen jaa jaa jaa. Peaaegu alati. Siis õigemini ütlen jaa, kui kosmeetika on puhas mõnus lõhnab hästi, loomi ei piinata ja jama ei sisalda. Igastahes määrisime ennast kuue tuusa naisega erinevate toodetega ja teisipäev saab olema selline päev, et MÁDARA veebipoes on KÕIK -40%, nii et kes seni on kahelnud loodusjõus hinnataseme tõttu saavad järgi proovida, kas sobib või ei sobi. Ja meie video peaks siis ka valmima Getter Kuusmaa poolt.

Ise aga varsti olen juba ühe jalaga Eestist ära, aga miks ja kus saate teada Aljona käest, pidavat saladus olema, midagi mis seotud vegase või pulmadega või ma ei tea täpselt millega :P

When someone asks wether I would like to put a mud mask on in front of a camera and be silly with some girlfriends, I first think a bit, and then say yes yes yes. Well I say yes when it’s for organic, cruelty free, natural, nice smelling cosmetics which is MÁDARA. So there we where, 6 ladies trying out 6 products on film which will be ready soon but not yet. And if your’e interested than on Tuesday it’s super discount at MÁDARA Estonia webstore -40%, kind of gives an opportunity to those who have felt that maybe it’s too pricy, to budget test wether this brand suits your skin type.

And now I’m with one foot out of Estonia, still a secret but something to do with vegas, maybe a wedding, maybe something else. Don’t remember.. Ask Aljona!

madara_newkewl_3
Images shot with Fujifilm x-t1 and processed with VSCO.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One Comment