Ma olen rets Melissa (eriti Vivienne Westwoodi disainide) ja Love Moschino loovija, seega on loogiline, et kui nägin NEWMOODis nii üht kui teist, siis hüüdsin JAH JAH JAH, mitte päris tänaval, pigem voodis, sest mul on sajand jutti juba nohu-köha.
Kui mikihiire valik tuli lendleva kergusega, siis värvide mõtlemine oli veits first world problem. Ihuvärv on väga kaunis, aga samas äkki nats liiga jala enda värvi, helesinine on ka väga kena, okei võtab helesinise. Moschino kotiga oli sarnane lugu, roosa – ilus, kollane – ka ilus. Selles loos veel mõõtsin üle oma fotokaamera, sest oli vajadus, et kaamera mahuks näiliselt pisukesse kotti, toimis. Ja lõpuks kollane toon tuli tuppa kuidagi nii, et mul on tunne, et see on selle suve värv ja koostöös helesiniste kingadega tekib päikese ja taeva kombo, nagu emoji.

Lisaks sooduskood NEWMOODilt “helenenewmoodee”, seda kasutades saavad uustuusa lugejad Mai kuu lõpuni 15% soodukat. Kasutage julgelt, kui ei tööta pöörduge poe help deski, kindlasti peaks töötama, kodutütre ausõna (mitte minu, mingi päris kodutütre) :)

I’m a big big fan of both Melissa (esipecially Vivienne Westwood designs) and Love Moschino, so when they arrived at the NEWMOOD I was like. Yes. When I saw the Mickey option I was like. Yes yes yes.
It was super hard to choose the tone tho, but I felt that nude was too much of my skin color, so I went with blue. With Moschino I really thought it thru and even measured my camera, the point was to get a tiny bag that can fit in my photo device + phone + moneybag = it worked. I really liked the pink color too, but yellow felt very this summer & in combination with blue shoes it’s like a sun and the clear sky emoji! Pink & blue would be too obvious as a combo.

NEWMOOD gave me a discount coupon too, it’s “helenenewmoodee“, it gives 15% discount & is valid until the end of May. Feel free to use it and if it doesn’t work do let the NEWMOOD help desk know, we have a clear deal that it should be valid for my readers :)


Shoes: Melissa from NEWMOOD; Bag: LOVE MOSCHINO from NEWMOOD; Socks: HAPPY SOCKS

NEWMOOD.ee

@newmoodfashion

2 Comments

Photography: Eva-Liisa Orupõld

Jeans: H&M Conscious DENIM UNITED; Jackets: H&M Conscious DENIM UNITED; T-shirts: H&M Conscious DENIM UNITED; Shirts: H&M Conscious DENIM UNITED; Slippers: H&M; Shoes: Viljandi Sõbralt Sõbrale second hand; Sunglasses: Foxy Vintage & Lindex

All you see is in the H&M e-shop in April. And it’s still, April.

One Comment

Kas te sellist juttu teate, et Lotte ja Lotto läksid Linnahalli katusele ja hüppasid seal ringi. Nüüd teate. Kui referents pole arusaadav, siis viitan koer Lottelikele sonksidele.

Aga muidu on põhimõtteliselt tegu järjega meie H&M KENZO seeriale, ainult, et nüüd näitame ära kuidas TÄIESTI ühtekalt riides käia, vahe selles, et ühel seljas XS ja teisel L, mis ja kummal peab ise ära arvama. Kaksikutele on abiks uus jätkusuutlik H&M’i unisex kollektsioon DENIM UNITED. Jätkusuutlik tähendab omakorda conscious liini mis kasutab tootmiseks rõivajääke ja taaskasutus puuvilla. Madisele sobib peaaegu, et paremini kui mulle, aga ma ise ka päris rahul, šortsid teevad kõverikud jalad täitsa sirgeks :D Aprillist e-poes! Ja Aprill ongi nüüd juba ju.

Music Weeki paiku tuli armas sõber Eva-Liisa Tallinna ja siis möllasime ringi, tulemas ka lisa (veits hullema seeria jätsin magustoiduks).

Do you know Estonian cartoon character Lotte the dog? Probably not, but here’s a story about her and her boyfriend Lotto, jumping around on the roof of Linnahall.

From the roof straight to the blog it’s the new H&M conscious denim collection, as you can see it’s unisex & it’s called DENIM UNITED. Made from reused and upcycled fabrics & materials. We have shot some couple-blog-posts before, but this time around we are showing off how to feel good in a complete twin look. Everything on both of us is exactly the same, with a size difference of XS to L, guess which one is which :D All you see is in e-shop from April. And it’s April!

We shot during Music Week as our bff Eva-Liisa came to visit us and there will be one more series that’s a bit crazier, as I tend to save dessert for last.

Photography: Eva-Liisa OrupõldShorts: H&M Conscious DENIM UNITED; Jackets: H&M Conscious DENIM UNITED; T-shirts: H&M Conscious DENIM UNITED; Boots: Dr. Martens NEWMOOD shop; Sneakers: Adidas Originals; Purple lip tint: NYX Cosmetics