Enne seda kui Polly Pocketi loojad otsustasid, et nukud ei tohi nii pisikesed olla, sest lapsed neelavad neid alla, oli see üks tuusemaid mänguasju üldse. Terve loss mahtus taskusse kaasa ja kohutavalt kohutavalt nunnu oli ka. Meil oli õega kahepeale ainult 1 ja see on minu jaoks isegi nostalgilisem mänguasi kui Barbied. Igastahes. Pole hullult ammu jaganud oma hulle leide ja just hetkel sekund tagasi leidsin naiste käekoti mis on retro Polly Pocketi kujuline. Ohissand seda nostalgilist südamepõksumist. Kohe hakkan uurima, et kust ja kuidas. Ainus link on hetkel siin, mingi veider pood nimega TruffleShuffle.
Before Polly Pocket creators decided not to make teeny tiny Pollies because they were afraid of kids choking on them, it was the coolest toy in the world. An entire universe in your pocket, entire castle or a forest. I feel a thousand percent more nostalgic about Polly Pocket than about Barbies for instance. Maybe it’s because me and my sister only had 1 for two. Also I haven’t posted my crazy finds in a while and here it is. A Polly Pocket bag for grownups found in some (unknown to me) store called TruffleShuffle, must check out as I type, what are this and how to get it. Weee!

Mulle väga meeldib Suzanne Krafti musa ja sellest ajast peale kui meil kodus see plaadikaas on Biit me plaadipoest saaduna ilutsenud, olen vahtinud seda teksa-looki ja mõelnud, et tahaks ka. Uurisin välja, et riided pärinevad 69us brändilt mida ma hetkeseisuga never endale lubada ei saa, aga aga siis tuli võimalus hankida alternatiiv H&M Consciousilt. Veidi oli dilemmat kas kombineerida teksamütsi või Adi lillemütsiga, kuid teksa võitis. Veits igavam, aga plaan oli ikka tervilik teksakunn olla, nii et nii see otsus tuli. Ja koos sellega TMW päev 2. kostüüm.
I really like Suzanne Kraft and I loved this album cover and ever since I got it last year from Biit Me Record Store I wanted to have a full on denim look like this cover photo, so I found out the look was by a brand 69us and that I can’t afford it. So.. now I have an alternative from H&M Conscious. Yea. Had a bit of dilemma wether to wear an Adidas cap or a denim cap as a set and went with the denim one. I know it’s more casual, but I just wanted a FULL ON denim look for that TFW day 2!

Shoes: Adidas Originals; Jeans, dress, cap: H&M Conscious; Flower cap: Adidas Originals; Bangle: KENZO x H&M

Key element: UNI SHIRT for girls AND boys. Available online.

flyingobjects

Täna siis ongi see üks ja ainus LINDEX Tomorrow sooduka päev ja link kollektsioonile asub [siin]. Kood TOMORROW20 kehtib siis veebipoes eks. Viru tänava Lindexist peaks ka tänasest asju saama, kuid minuteada on nad füüsilises poes ainult veebruari lõpuni.

Mina nagu ikka ei suutnud niisama fotosid fotodeks jätta ja joonistasin neile peale tundmatud lendavad objektid mis võivad vabalt olla ka sõõrikud.

Aga on reedekene, juba varsti tõmbame nädalavahetuse käima aka homme on Lekkeris väga hea pidu Biit meets Türnpu FM, mõnus tantsumusa ja muidu ka Lekker mu lemmikklubi hetkel Tallinnas, tantsin iga kord nii nagu homset poleks, aga ohoo siis ühel hetkel see homne ongi käes :)

So todays the day to shop LINDEX Tomorrow with a pretty big discount using the code TOMORROW20, valid only [here] in the webshop. I heard they will only keep stuff in the physical Tallinn Viru str store during February, so hurry up if you like what you see.

As usually I couldn’t keep my fingers off the photos and painted on some flying objects or maybe just donuts?

The weekend is upon us and I want to invite you to party at Lekker tomorrow, my friends are holding a lovely discoteque party Biit meets Türnpu FM & I’m about to dance it all out. Quite frankly Lekker is my favorite club in Tallinn at the moment, I can always move my body like there’s no tomorrow and then there’s tomorrow :)

helene_lindex_tomorrow-50 helene_lindex_tomorrow-54 helene_lindex_tomorrow-57 helene_lindex_tomorrow-40_
Dress, blouse: LINDEX; Photography: Andreas Roosson; Boots: Fankadelik Vintage; Socks: Henrik Vibskov / Reede; Artwork: me :)