Avastasin selle uustuusa tüübi ühe korealanna instagramist. Tegu on poisiga ja tundub, et ühe täiega õnneliku tegelasega. Reaalselt peaksin hakkama stiilinippe võtma.
I discovered this gorgeous korean boy on the instagram, and yes he is indeed a boy and seems like a very happy one. Must take style notes NOW!

@g.d.mom

gdmom_newkewl_instagram-16

gdmom_newkewl_instagram-17

gdmom_newkewl_instagram-18

gdmom_newkewl_instagram-19

gdmom_newkewl_instagram-10

gdmom_newkewl_instagram-11

gdmom_newkewl_instagram-12

gdmom_newkewl_instagram-13

gdmom_newkewl_instagram-14

gdmom_newkewl_instagram

gdmom_newkewl_instagram-5

gdmom_newkewl_instagram-6

gdmom_newkewl_instagram-7

gdmom_newkewl_instagram-8

gdmom_newkewl_instagram-9

gdmom_newkewl_instagram-2

gdmom_newkewl_instagram-3

gdmom_newkewl_instagram-4

gdmom_newkewl_instagram-15

samsung_galaxy_s7_pink_gold
Tehtud, otsustatud, fainalaisitud, läbimõeldud ja läbiproovitud! Iphone süvausklikust fanaatikust sirgus lõpuksometi androidisõber. Esimesed mõrad minu ja Iphone suhtesse hakkasid tekkima koos esimeste ekraanimõradega (hehe), aga tegelikult kui tajusin, et iga tarkvara uuendusega jääb telefon aeglasemaks, iga uue mudeli tulekuga kukkumiste suhtes üha hapramaks ja reaalsuses murdvat innovatsiooni nagu Jobsi aegadel polegi viimastel aastatel olnud. Põhimõtteliselt on nagu kivisse raiutud, et iphonede eluiga on ligi 2 aastat ja selle möödudes hakkavad üleöö juhtuma igasugu anomaaliad, mis mõistagi ei allu ühelegi garantiile. Ja päris ammu oleks Iphone võinud teha selle sammu, et telefon oleks veekindel ja esiklaas ei puruneks, esimesed esimese maailma mured siiski, aga liider nende lahendamisel on nüüd hoopis Samsung. Nii, et sorry not sorry, aga ma ei saa enam vanal rasval õunausku olla.

Androidiga harjumine võttis küll aega, sest kogu mu nutitelefoni karjäär on möödunud teisel op süsteemil. Seega 2 nädalat olen käinud taskus nii vana iphone kui uus roosa Galaxy S7 :D Kord näpin üht kord näpin teist. Poole liigutusega sai juhtmega kaks telefoni ühendades õuna sisu galaktikasse sisse kopeerida, isegi äpid ületõmmata. Android pakkus välja ka puuduolevate äppide alternatiivid. Minu trikk uue süsteemi ümberõppimiseks number 1 on olnud täiega sõltuvusttekitava mängu mängimine. Tõmbasin Seabeard nimelise rpg, sõidan laevakesega mööda saari, lahendan mõistatusi, püüan kala ja teen porgandikastet. Ma olen nii hea manipulaator, et suutsin selle trikiga ka ennast manipuleerida uuendustega kaasa tulema. Muide tundmatute op süsteemide tundma õppimine peaks ka päris hea Alzheimeri ennetus olema.

Põhilised erinevused. Nagu ma põgusalt puudutasin, siis üheks põhipositiivseks jooneks on, et aasta jooksul pakub galaxy care sellist asja, et kõik ekraani ja veekahjustused käivad garantii alla. Kuna telefon on VEEKINDEL (jah päriselt ka, kastsin ise vette ja värki, seekord tõsi küll mitte vetsupotti nagu mul kombeks) ja ekraan pole klaasist, siis loodetavasti ei lähe seda garantiiasja niiehknaa vaja. Front ja back kaamera kvaliteet on päris tuus. Üks asi mis vajab veel harjumist on ekraani väga kirkad toonid, kui paned vana telefoniga kõrvuti, siis pildid on pigem hüperrealistlikud. Esimese asjana aga seadsin oma uue roosa telefoni “riidesse” ja katsetasin läbi hunniku themesid (fondid, värvid, ikoonid on ju nüüd kõik isikustatavad) praegu on peal “paper” nimeline theme. Natuke nagu oleks lege illustreerija Eiko Ojala tehtud :) Täitsa soovitan, minu maitsetmööda parim theme mis hetkel saadaval.

Votnii see eluke seekord läks. Vaid paar aastat tagasi uskusin, et kasutan oma iphone’i veel 10 aastat,
aga kurinahk võttis eikusagilt külge ekraani virvenduse haiguse ja lükkas mind galaxy kaissu.
Põhimõtteliselt nagu kirgede torm – ainult telefonidega.

samsung_galaxy_s7_pink_gold
Samsung Galaxy S7 test-shots, processed with VSCO :)

helene_samsung_testpics-3

helene_samsung_testpics

helene_samsung_testpics-4

helene_samsung_testpics-2
Blouse: Light on Mars; Shorts & sunglasses: H&M; Coat: Fankadelik Vintage; Sneakers: Adidas Stellasport.
#inspiredbypinkgold #minusamsung

2 Comments

Paar ülesvõtet meie Shanghai French Concession koduhoovist ja lupsti rännak Line äpi teemalisse kohvikusse, mis oli üks perfektne koht olemaks Helene, höhöh. Kes ei tea, siis Line on Koera-Jaapani-Hiina päritolu äpp mis on midagi clip-art, instagrami ja facebooki vahepealset, selle erinevusega, et see sisaldab suures koguses (ja nüüd ma kohe kasutan sõna nummar) nummareid koomiksi karaktereid karukeste konnakeste tibukeste näol. Inimesed fännivad seda manjakluseni välja ja ostavad seega ka Line Cafe nii toidust kui ka meenetest tühjaks, mina ostsin ainult toitu, sest reis oli juba poolepeal ja tekkis tahtmine veits rottida. Koogikesed värgikesed olid maitsvad ja see on kindlasti üks sihtkoht mis templites ringi jooksmisele restardi teeb ja toob vahelduseks moodsasse plastmassist aasiasse.
A couple of snaps from our Shanghai French Concession hood and off to the Line app cafe we go. As you can see it’s a perfect place to be me, hehe. If you haven’t heard, the Line app is a Korean-Chinese-Japanese app that’s something in between of instagram, facebook and cute clip art madness. The main deal are the super kawaii comic characters that you can stick on your pictures and obviously people are in quite a craze about them, buying all the food and toys from the Line cafe as well. I ate the stuff that you see in the pics and that was very tasty indeed. So I absolutely recommend the cafe especially after few days of temple runs, it will definitely bring you into the more futuristic and plastic fantastic China world so your trip will sort of get a refreshing reboot.

helene_linecafe_china-14

helene_linecafe_china-13

helene_linecafe_china-10

helene_linecafe_china-12

I’m wearing: Sandals & flare dungarees: H&M Coachella; Bow & shirt: Forever21; Bag: Fjällräven Kånken; Socks: COS; Photography: Aljona Eesmaa


helene_linecafe_china-30

helene_linecafe_china-27

helene_linecafe_china-19

helene_linecafe_china-21

helene_linecafe_china-28

helene_linecafe_china-17

helene_linecafe_china-22

helene_linecafe_china

helene_linecafe_china-18

helene_linecafe_china-20

helene_linecafe_china-29

helene_linecafe_china-6

2 Comments