Bliblubla teadatuntud jutt – olen Adidas Stellasport ambassador ja seda täitsa mitu aastat, muidugi ise ka vaimustuses igast uuest kollektsioonist, eks ta ole asja mõte, et õiged inimesed ja kaubamärgid peavad kokku sobima ja kuidas saaks mitte sobida Stella McCartney huh! Niisiis vaimustuse kohta öeldakse tihtipeale ahvivaimustus, seega muutusin ise ka väikeseks ahvikeseks ja rippusin köiel ning ronisin mööda seinu, tänades sisimas oma seniste trennide treenereid olemasoleva jõu eest. Jah proffide ronijate terav silm võib silmata, et jalas pole mul päris ronimistossud, kuid nendiks, et tald oli piisavalt jäik ja nagalik (nüüd on siis see sõna olemas), et püsimine tuli peaaegu välja. Kuigi fotodel võib tunduda, et tegu on paari lihtsa poosiga, siis kokku tuli mul rippuda oma paar tundi ja järgmisel päeval valutasid huvitaval kombel hoopis kaenlaaugud :D

Omaltpoolt võin algajatele täiega soovitada sedasama Ronimisministeeriumi kus ronimin aset leidis, rahvas oli ülisõbralik ja rajad mitte liiga kõrged, mul on ju kerget sorti kõrgusfoobia.

That’s a known fact for all my friends. What fact? The fact that I’m the ambassador for Adidas Stellasport & loving it. Each and new collection surprises me in the best way. But hey. It’s Stella McCartney. In estonian there’s is a saying “being happy or excited as a monkey”, so I got so excited about my awesome look I couldn’t keep it in and started climbing walls and rope like a real monkey. I guess professional climbers will notice that my shoes are not quite proper ones, but I would say they where comfy enough for the first time, I was able to stay still and move along a bit. Altho on the photos it may seem that I’m not putting in any effort, I actually was posing for about 2 hours and my armpits hurt like hell the next day. Who knew! Armpits :D

For the climbing beginners I have to give a shout out for the Ronimisministeerium, which is a cool and friendly place with not too high tracks. Even me with a huge fear of hights could pull some shy steps.

Hat, jacket, sneakers, socks, leggings, bra: Adidas Stellasport SS 2017. Stellasport is available in Estonia only at Rocca Al Mare Adidas flag store.
fb.com/SportStoreRocca

Photography: studio GET / Getter Kuusmaa; MUAH: Birgit Kahn

Kopli Gerda palus mõned sõbrantsid Kopli Vintaaži, et natuke müügil olevat kraami pildistada, panime siis kokku ka endale iseloomulikud komplektid. Minu kehal ilutsevad 80’te kivipesu teksad mis on veits samas nagu dressipüksid, siidilaadne helekollane xxxxl pluus, kreemjas ümarik kotike ja valge latex jakk, dr martens kingad on ka Koplist, aga need ma tahan vist ise ära osta nii et don’t bother :D
Gerda from Kopli asked some girlfriends to come and help out with Kopli Vintaaž shop photos, so we selected some outfits of choice and took some poses of choice. Stuff you see on me are soft denim hard wash pants,silky super oversized pastel yellow blouse, creamy leather purse, white latex jacket and about these dr martens shoes, I might buy these myself so don’t bother :D

fb.com/Koplivintaaz
koplivintaaz-jaanuar17-5

koplivintaaz-jaanuar17-74

koplivintaaz-jaanuar17-7

koplivintaaz-jaanuar17-243

flyingobjects

Täna siis ongi see üks ja ainus LINDEX Tomorrow sooduka päev ja link kollektsioonile asub [siin]. Kood TOMORROW20 kehtib siis veebipoes eks. Viru tänava Lindexist peaks ka tänasest asju saama, kuid minuteada on nad füüsilises poes ainult veebruari lõpuni.

Mina nagu ikka ei suutnud niisama fotosid fotodeks jätta ja joonistasin neile peale tundmatud lendavad objektid mis võivad vabalt olla ka sõõrikud.

Aga on reedekene, juba varsti tõmbame nädalavahetuse käima aka homme on Lekkeris väga hea pidu Biit meets Türnpu FM, mõnus tantsumusa ja muidu ka Lekker mu lemmikklubi hetkel Tallinnas, tantsin iga kord nii nagu homset poleks, aga ohoo siis ühel hetkel see homne ongi käes :)

So todays the day to shop LINDEX Tomorrow with a pretty big discount using the code TOMORROW20, valid only [here] in the webshop. I heard they will only keep stuff in the physical Tallinn Viru str store during February, so hurry up if you like what you see.

As usually I couldn’t keep my fingers off the photos and painted on some flying objects or maybe just donuts?

The weekend is upon us and I want to invite you to party at Lekker tomorrow, my friends are holding a lovely discoteque party Biit meets Türnpu FM & I’m about to dance it all out. Quite frankly Lekker is my favorite club in Tallinn at the moment, I can always move my body like there’s no tomorrow and then there’s tomorrow :)

helene_lindex_tomorrow-50 helene_lindex_tomorrow-54 helene_lindex_tomorrow-57 helene_lindex_tomorrow-40_
Dress, blouse: LINDEX; Photography: Andreas Roosson; Boots: Fankadelik Vintage; Socks: Henrik Vibskov / Reede; Artwork: me :)