Jäin eile koju kuna kõht retsilt valutas ja olin terve nädalavahetuse tööruumides veetnud, sest et Record Store Day ja DJ hängid, nii, et ei igatsenud kohe esmaspäeval tagasi tormata. Kodus olles aga üritasin keerata lokke Tigerist hangitud švammirullidega ja see ei toiminud absoluutselt, need rullid on nii libedad ja painduvad nii raskelt, et juuksed jäidki sirgeks. Seejärel surfasin pinterestis ja inspireerusin. Inspireerusin nii kõvasti, et otsisin kapi sügavusest välja oma DIY kasti kus veel vanadest aegadest igasugu kõrvarõngaste tegemise nodi ning liimipüss. Ja nii need nuudel-klõpsud sündisidki. Kerged, tuusad, justkui kõrvast välja voolanud näts. Tee järgi, ma ei ole kade :)
I stayed at home yesterday because cramps and because I spent the whole weekend in our studio -it was a Record Store Day and then we kept hanging with some nice DJ’s. Anyway I didn’t feel like rushing back on Monday. Then I tried to curl my hair with Tiger foam curlers and that was an epic fail, they are too slippery to stay on hair, they are not bendy enough and my hair didn’t curl whatsoever. BUT then I browsed around pinterest for random inspiration and got so inspired that I dragged out my old DIY box that has all sorts of earrings stuff in it and a hot glue gun. Bam! Here we are, super light crazy memphis style earrings that look like a pink gum drooping from your ears. Go ahead, try it out, I’m not jelly :)

One Comment

#hmconsciousexclusive

Photography: Eva-Liisa Orupõld; Location: Sfäär resto; OOTD: H&M Conscious Exclusive SS18; Shoes: Jeffrey Campbell

Kui väga art deco femmena annab ennast tunda? No ikka väga. Koos H&M Conscious Exclusive imeliste fäänsi-päänts rõivastega esitlen ka soengut mida tunnetepuhangus endale üks õhtu vannitoas lõikasin. Kurvastasin, et juuksed on nii pikaks kasvanud, et ei lähe enam lokki, mõtlesin, et noh toome lokid tagasi, aga kahjuks pole nad naasnud. Ei tea kas stressist või millest, aga ajutiselt olen kahupea.

Exclusive kollektsioonist aga. Nagu ikka meeldib mulle ajastutega samastuda ja näidelda kord üht kord teist dekaadi ning selles seerias on nii 30’te hõngu kui ka 70’ndaid. Glamuurne hipinaine annab oma puukottaga pikki vahtimist ja hõljub seejärel suitsupilve sisse minema.

Olulist infot ka sekka – 19. ja 20. sajandi alguse Rootsi kunstnike Karin ja Carl Larssoni loomingulisest kodust inspireeritud kollektsioon on saadaval valitud H&Mi kauplustes kogu maailmas, sealhulgas Tallinna Postimaja kaupluses, ning e-poes alates 19. aprillist.

How art deco femme fatale can you feel? A lot. With these H&M Conscious Exclusive clothes, I bring you 30’s vibes mixed with 70’s, kick bad guys with my woody wedges and smoothly fade away into the smoke. Somehow in these photos, my love for grand decades is mixed in between two fashion eras. By the way, it’s also a debut for my new hairstyle which I cut recently during mixed feelings night. I was sad that my curls are gone and thought that it’s due to the long hair, cut a third of the length off in the bathroom, but surprise, curls did not return. I guess it’s because of some massive stress. But what can one do?

But about the collection, I’m wearing – the H&M team’s catalyst for this year’s lineup was the artful home, life, and work of Carl and Karin Larsson. Carl is one of Sweden’s most famous artists, known for his intimate and idyllic—or saccharine, depending on one’s point of view—depictions of his family’s life in the country at Sundborn. The collection is available in selected stores and online since April 19.

9 Comments

Kordi ja kordi valmistusin ette paruka ostuks, et oma drag persoona ehk Jessica Strong Drinks Only lõpuni lihvida, scrollisin aliexpressis ja etsys parukaid ja ei raatsinud seda kulutust ära teha. TMW nädalavahetusel aga käis minupool Evi kes oli juba ära otsustanud, et tahab Tallinnast osta odavat kunstjuust ja nii me jalutasime sisse Tradehoussi ja lihtsalt ostsime puusalt ära The Fever Wig parukad. Üldse ei promo antud firmat, kindlasti parem kui kõige odavamad karnevalipoe tooted, aga samas päris elus ei näe kindlasti nii cool välja kui fotodel. Korralikult peab parukat peas stiliseerima ning läigib ebanaturaalselt. Samas fotode jaoks väga ok toode ja eriti algaja jaoks, talub kuuma ja nii edasi. Pikkade juuste hinnaks oli vist 29€ ning teeb silmad ette mu vanadele 18€ parukatele küll.

Miks oranž? Plaan oli minna Natalie Portman Closer roosat rada, aga ma ei tea kas meie kass Lord Puss-Puss oma punase kasukaga või pikkade juuste ahnus ajasid oranži karva raja peale. Eks ta ole veits alternatiivsem ka kui meinstriimikas roosa.

Sellised me siis oleme, 30+ haldjad.

Times and times again I prepped myself to get a proper wig to polish my drag persona – Jessica Strong Drinks Only. I scrolled aliexpress and scrolled etsy, but was to keen on not spending money on that project in vain. What happened after is that Evi visited me for Tallinn Music Week and wanted to get a cheap wig for her art projects so before her boat back home we just bumped into Tradehouse and bought these crazy wigs. This is not an ad, and these are not the best wigs around, definitely too shiny to resemble real hair and need some serious styling, but for the price, it was ok decision plus they are way better than my old 18€ wigs, yet again I’m not sure I will use it other than for photoshoots. The brand is The Fever Wig and long style goes for 29€, it’s also heat resistant.

Why orange? I actually wanted to go for Natalie Portman Closer pink look, but something triggered me to go orange. Maybe my orange cat Lord Puss-Puss, maybe just the fact that this color looked much more alternative and ballzy in the store.

And here we are, 30+ elven maidens.