Kiired ajad, kes piiluvad instas ja fb’s millega tegelen, siis teavad, et hetkel on tööasjus positiivselt kiire, pere-elus väga kurb aeg, samas tulemas Bloggersmarket ja minu ja Tanel Veenre tudengite näitus KÄE ATLAS, tegemist, mõtteid, olemist jagub.

Selle sihkasahka sees jäi silma miski mis on juba ammust aega silma jäänud ja inspiratsiooni tuleb ahmida igal ajal,
eriti kui stress hiilib ligi. Nii et vahime nüüd palun Magdiel Lopez’i postreid ja tunneme end hetkeks mõnusalt.

Fast forward times, if you follow me on insta or fb you know I’ve been a buzy bee, positively with work, sadly with family life, also my students are having an exhibition HAND ATLAS, the Bloggersmarket is coming, there’s stuff to do.

Within all this running around let’s not forget to consume and inhale some inspiration, especially when stress knocks on the door, knock it off by looking at beauty. Magdiel Lopez creates beautiful posters and I curated this selection especially to take your mind off stuff.


IG/magdiellop

On see naine, on see mees, on see robot? Vat ei tea, hiljuti leidsin instatst ja täitusin nooruse ja värskusega.

PS. Kavalam silm on ehk tähelepannud, et mul siin font muutus veits loetavamaks, loodan, et nii on parem ja värki.

Is it a boy, is it a girl, is it a robot? I don’t know, just found this artist on instagram and felt young and fresh all over.

PS. A sneaky eye might have noticed that I improved the readability of the font on the blog, hope it suits you well and stuff.

ig.com/golfuckwang

typetomorrow_calendars-3

typetomorrow_calendars-4

typetomorrow_calendars

typetomorrow_calendars-2

typetomorrow_calendars-8

typetomorrow_calendars-7

Tuus idee, tuus graafiline disain ja tuus teostus võrdub tuus kalender.

Jälle üks hetk olla uhke, sest disainer Maria Kalašnikova on pärit Eestist ja tuli lagedale sellise cooli viisiga hoida silm peal ajal ja päeval. Kristallikujulised kalendrid on ju sündinud väga heaks kingiideeks, näiteks kellegile disaininohikule ja kenade vormide austajale.

See on siis Type Tomorrow ja nende kalendrid ja jääme ootama veel tuusasid leiutisi. Prismad ja kristallid maksavad seniks aga 19€.

Perfect idea, perfect graphic design and perfect execution makes up for a perfect calendar.

Once again a proud moment from Estonia based designer Maria Kalasnikova and her new and cool way to track days with these crystal shaped calendars. Neat present for design geeks and print freaks.

This is Type Tomorrow and I shall await more interesting print related products from this collective. For now crystal calendars go for 19€

typetomorrow.com
fb.com/typetomorrow