10.02. 2017

No pants no problems. LINDEX Tomorrow #2

flyingobjects

Täna siis ongi see üks ja ainus LINDEX Tomorrow sooduka päev ja link kollektsioonile asub [siin]. Kood TOMORROW20 kehtib siis veebipoes eks. Viru tänava Lindexist peaks ka tänasest asju saama, kuid minuteada on nad füüsilises poes ainult veebruari lõpuni.

Mina nagu ikka ei suutnud niisama fotosid fotodeks jätta ja joonistasin neile peale tundmatud lendavad objektid mis võivad vabalt olla ka sõõrikud.

Aga on reedekene, juba varsti tõmbame nädalavahetuse käima aka homme on Lekkeris väga hea pidu Biit meets Türnpu FM, mõnus tantsumusa ja muidu ka Lekker mu lemmikklubi hetkel Tallinnas, tantsin iga kord nii nagu homset poleks, aga ohoo siis ühel hetkel see homne ongi käes :)

So todays the day to shop LINDEX Tomorrow with a pretty big discount using the code TOMORROW20, valid only [here] in the webshop. I heard they will only keep stuff in the physical Tallinn Viru str store during February, so hurry up if you like what you see.

As usually I couldn’t keep my fingers off the photos and painted on some flying objects or maybe just donuts?

The weekend is upon us and I want to invite you to party at Lekker tomorrow, my friends are holding a lovely discoteque party Biit meets Türnpu FM & I’m about to dance it all out. Quite frankly Lekker is my favorite club in Tallinn at the moment, I can always move my body like there’s no tomorrow and then there’s tomorrow :)

helene_lindex_tomorrow-50 helene_lindex_tomorrow-54 helene_lindex_tomorrow-57 helene_lindex_tomorrow-40_
Dress, blouse: LINDEX; Photography: Andreas Roosson; Boots: Fankadelik Vintage; Socks: Henrik Vibskov / Reede; Artwork: me :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *